خدمات مجالس

Rate this service
اردیبهشت 1399
خدمات مجالس

خدمات مجالس : تشریفات و خدمات مجالس پل

هنگامی که دو واژه “خدمات مجالس” در کنار یکدیگر قرار می گیرند عموم مردم فقط مراسماتی مانند عقد و عروسی به ذهنشان خطور می کند اما همانطور که از نام این دو واژه مشخص است خدمات مجالس از تولد و عروسی گرفته تا مجالس سفارت خانه ها و مجالس دیپلماتیک را شامل می شود.

همه ما در حین برگزاری یک مراسم می خواهیم مراسممان به بهترین نحو ممکن برگزار شود البته نا گفته نماند مراسماتی مانند مجالس دیپلماتیک و میهمانی های سفارت خانه ها باید بسیار اصولی انجام شود و کوچکترین کم و کاستی در برگزاری چنین مراسماتی وجه خوبی نخواهد داشت در نتیجه بهترین راه آن سپردن تمامی مسئولیت ها به مراکز ارائه خدمات مجالس معتبر است زیرا زمانی که مسئولیت برگزاری مجالس خود را به مراکز ارائه خدمات مجالس می سپارید تمامی امور بر عهده این مراکز بوده و صاحب مجلس به هیچ عنوان با دشواری ها و مسائل مربوط به جشن و مراسم درگیر نخواهند بود.

البته پیش از شروع و بررسی خدمات مجالس باید نکاتی را در نظر داشته باشید چرا که عدم توجه به نکاتی که در زیر عنوان می شود ممکن است شما را در انتخاب مراکز ارائه خدمات مجالس دچار اشتباه شوید پس نکات ذکر شده در زیر را به عنوان تذکر جدی بگیرید:

معمولا موسساتی که مشغول ارائه خدمات مجالس هستند بیشتر بر روی مراسماتی مانند عقد و عروسی متمرکز اند؛ به جرات می توان گفت 90 درصد این موسسات فقط در برگزاری مراسم های عقد و عروسی تخصص دارند زیرا امروزه معمول ترین مراسم در ایران مراسماتی مانند عقد و عروسی و همچنین برگزاری تولد است که در اقشار مختلف جامعه نیز برگزار می شود و هیچ محدودیتی ندارد اما مراسم های رسمی مانند میهمانی سفیران و… مربوط به قشر خاص جامعه است.

مطمئنا اگر شما نیز مدیریت چنین موسساتی را بر عهده داشتید بیشتر بر روی مجالسی مانور می دادید که همه مردم در هر رتبه و جایگاه اجتماعی که باشند آن مراسم ها را برگزار می کنند به همین دلیل در ایران فقط 10 درصد از موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس  مشغول به ارائه خدمات تخصصی مراسم های دیپلماتیک، میهمانی های سفارت، سمینار ها و… هستند.

توصیه می کنیم برای برگزاری هرچه بهتر مراسم های خود به چنین موسساتی مراجعه کنید چرا که این موسسات در برگزاری مراسم های مختلف تخصص ویژه ای دارند و معمولا چنین موسساتی دارای اعتبار بیشتری نسبت به دیگر مراکز ارائه خدمات مجالس هستند.

خدمات مجالس

خدمات مجالس عروسی

همانطور که در فوق ذکر شد خدمات مجالس عروسی و تشریفات عروسی از پر تقاضا ترین خدماتی است که توسط عموم مردم از موسسات برگزاری مجالس عروسی تقاضا می شود.

توصیه می کنیم پیش از هر چیزی یک موسسه معتبر تشریفات مجالس عروسی را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کنید چرا که با یافتن چنین موسسه ای تمامی نیاز های مراسم های عقد و عروسی از طریق این موسسات فراهم می شود، ممکن است با خواندن این مطلب تعجب کنید و با خود بگویید مگر امکان دارد تنها با انتخاب یک موسسه تمامی امورات مربوط به عروسی به بهترین شکل ممکن انجام شود؟

پاسخ شما مثبت است اما برای یافتن پاسخ دقیق سوال خود مطالب زیر را از دست ندهید:

پس از انتخاب یک موسسه معتبر تشریفات و خدمات مجالس توسط زوجین نوبت به مراجعه به موسسه برای انتخاب تالار، باغ، باغ عمارت و… می رسد. عروس و داماد می توانند با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اند، تعداد مهمان های خود، فرهنگ و آداب و رسوم اقوام و خانواده خود، فصل برگزاری مراسم و… سالن عروسی یا باغ را برای برگزاری مراسم عروسیشان انتخاب کنند.

تشریفات و خدمات مجالس پل با در نظر گرفتن لیستی از بهترین باغ های عروسی آماده برگزاری مراسم است.

خدمات مجالس عروسی

پس از انتخاب مکان مناسب برگزاری مراسم منو های غذا، سالاد، دسر، فینگر فود ها و… در اختیار زوجین قرار داده می شود و آن ها می توانند تمامی غذا ها و دسر هایی را که می خواهند در روز عروسی سرو شود را انتخاب کنند.

قضیه به همین جا ختم نمی شود چرا که خدمات چنین موسساتی آنقدر زیاد و گسترده است که به قول معروف تمامی ندارد و زوجین با خیال راحت می توانند هرچه را که در نظر دارند فقط در یک موسسه بیابند.

حال نوبت انتخاب یک گروه موسیقی ماهر و مناسب با سلایق و آداب و رسوم عروس و داماد است، زمانی که شما یک موسسه تشریفات عروسی و خدمات مجالس معتبر را انتخاب کنید دیگر نیازی به صرف وقت برای پیدا کردن یک گروه موسیقی مناسب نیست بلکه این موسسه خود دارای بهترین گروه های موسیقی برای برگزاری انواع مراسم ها است.

از دیگر خدماتی که در یک موسسه خدمات مجالس عروسی به مشتریان ارائه می شود می توان به معرفی آتلیه و مکان مناسب برای عکس های عروس و داماد اشاره کرد. بسیاری از این موسسات خود دارای باغ های مناسب برای فیلم برداری و عکس هستند.

از دیگر کار هایی که می تواند وقت بسیار زیادی را از زوجین بگیرد انتخاب فروشگاهی مناسب برای سفارش کارت عروسی است چرا که بسیاری از زوجین می خواهند کارت عروسی منحصر به فردی داشته باشند و یا به فروشگاه هایی مراجعه کنند که تنوع زیادی در کارت های عروسی داشته باشد که بتوانند بهترین کارت را انتخاب کنند مسلما پیدا کردن چنین مکانی بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود بنابراین موسسات تشریفات عروسی و خدمات مجالس خود بهترین فروشگاه را به زوجین معرفی می کنند.

اما تمامی خدمات ذکر شده در فوق نمی تواند مهترین دغدغه یک عروس در روز عروسیش باشد چرا که دغدغه مهمتری به نام انتخاب آرایشگاه مناسب برای عروس خانم ها وجود دارد. انتخاب آرایشگاه مناسب دشوارترین کار ممکن برای یک عروس است و مطمئنا تا روز برگزاری مراسم نیز استرس این مسئله را به دوش خواهد کشید اما بهترین خبر برای عروس خانم ها این است که دیگر جای نگرانی نیست چرا که معرفی یک آرایشگاه معتبر با نیرو های مجرب به عروس ها یکی از مهمترین خدمات موسسات تشریفات عروسی است.

خدمات ذکر شده تنها بخشی کوچکی از خدمات ارائه شده توسط موسسات تشریفات عروسی و خدمات مجالس است پس برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدماتی که توسط این موسسات ارائه می شود بهتر است پس از انتخاب بهترین موسسه به صورت حضوری از تمامی خدمات و منو های آن ها دیدن کنید.

خدمات مجالس تولد

تولد یکی از مهم ترین رویداد های زندگی هر فرد است به همین دلیل همه افراد تمام تلاش خود را می کنند تا جشن تولد خود و عزیزان خود را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند. کسانی که می خواهند جشن تولد خود را بسیار حرفه ای و بدون هیچ کم و کاستی برگزار کنند به موسسات خدمات مجالس تولد مراجعه می کنند.

از جمله خدماتی که توسط این مراکز ارائه می شود می توان به گل آرایی و بادکنک آرایی، کیک تولد مناسب با سن و سلیقه افراد، گروه موسیقی و دیجی، منو های متنوع برای شام و دسر ها و همچنین فینگر فود ها و نوشیدنی های متنوع، آتش بازی، گیفت و تم تولد، رقص نور، میز شکلات آبشاری و کندی بار، عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای و ده ها خدمات متنوع دیگر اشاره کرد.

خدمات مجالس تولد

خدمات مجالس مهمانی

استفاده از خدمات مجالس مهمانی موسسات تشریفات مجالس در برگزاری یک مهمانی باشکوه و به یاد ماندنی بسیار تاثیر گذار است چرا که با توجه به نوع مراسم و مهمانی که برگزار می شود خدمات تخصصی و حرفه ای به کارفرما (صاحب مهمانی) ارائه می شود. خدماتی که ارائه می شود شامل تمامی مهمانی ها و مراسم ها مانند مراسم عقد و عروسی، ولیمه، ترحیم، مهمانی های خانوادگی، سالگرد ها، جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی و… می شود.

 خدمات مجالس مهمانی

خدمات پذیرایی در تشریفات مجالس

پذیرایی در هر مجلس یکی از مهمترین و اساسی ترین کار هایی است که باید به آن توجه ویژه ای شود و عدم پذیرایی صحیح و حرفه ای ممکن است سبب نارضایتی مهمان ها شود. از آنجایی که پذیرایی مجالس نیازمند تجربه و تخصص کافی می باشد و ممکن نیست صاحب مهمانی بتواند به خوبی تمامی این وظایف را در مراسم بر عهده بگیرد به همین دلیل موسسات و مراکز تشریفات مجالس، خدمات پذیرایی در تشریفات مجالس را نیز در لیست منوی خدمات خود جای داده اند.

افرادی که قصد برگزاری مهمانی و جشن را در منازل خود دارند و می خواهند پذیرایی از مهمان ها به بهترین نحو ممکن انجام شوند می توانند به این موسسات مراجعه کنند، موسسات ارائه خدمات مجالس نیز برای پذیرایی، نیرو های مجرب و آموزش دیده ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

البته نا گفته نماند که صاحب مهمانی و مجلس نمی توانند در طول برگزاری مراسم تمام وقت خود را به پذیرایی از مهمان ها اختصاص دهند درواقع این کار باعث می شود جشنی که خود صاحب آن هستند را از دست بدهند و هیچ لذتی از آن نبرند به همین دلیل سعی می کنند افراد و نیرو های آموزش دیده ای را برای پذیرایی از مهمان ها استخدام کنند تا خودشان با سختی های پذیرایی دست و پنجه نرم نکنند و در حالی که از مهمان ها به صورت حرفه ای و اصولی پذیرایی می شود خودشان نیز از جشن و مهمانیشان لذت لازم را ببرند.

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223