تشریفات مجالس
آذر 23, 1398

اشتراک در

اگر به دنبال تشریفات لوکس و حرفه ای و با قیمت های مناسب هستید بهتراست تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. تشریفات پل با معرفی بهترین لوکیشن ها و برگزاری تشریفاتی مراسم شما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. در ادامه با خدمات تشریفات مجالس بیشتر آشنا می شوید.

زمانی که عبارت “تشریفات مجالس” به گوشتان می خورد چه چیزی در ذهنتان تداعی می شود؟

بیشتر مردم زمانی که عبارت تشریفات مجالس را می شوند اولین چیزی که به ذهنشان خطور می کند مجالس عروسی و یا نامزدی و برگزاری تشریفات عروسی است. اگر شما نیز با خواندن عنوان مقاله اولین چیزی که مجسم کردید مجالس عروسی بود پس خواندن این مقاله برای شما الزامی است چرا که ما در این مقاله قصد داریم نگاه عمیق تری به عبارت “تشریفات مجالس” بیندازیم و ذهن شما را فراتر از مجالس عروسی ببریم.

تشریفات مجالس چیست

به مجموعه فعالیت هایی که یک تیم حرفه ای برای مراسم های مختلف از جمله نامزدی، عروسی ،جشن تولد و یا مجالس رسمی و غیر رسمی انجام می دهد. تشریفات مجالس می گویند.

تشریفات مجالس چیست

برگزاری مراسم به تنهایی معمولا جزئیات زیادی دارد که موجب استرس و دلهره و در بعضی از مواقع به موقع انجام نشدن و به هم ریختگی در مراسم می شود از این رو بسیاری از افراد از شرکت های تشریفات مجالس برای خدمات خود استفاده می کنند.

تشریفات مجالس پل در تلاش است صفر تا صد مهمانی ها  و مجالس شما را بدون کم و کاستی و به بهترین شکل ممکن اجرا کند.

اگر بخواهید در سطح ابر شهری چون تهران یک سرشماری از چنین مراکزی انجام دهید مراکز زیادی را می یابید که در این زمینه مشغول ارائه خدمات هستند. همانطور که گفته شد بیش از 80 درصد آن ها خدمات مربوط به تولد، عروسی، ترحیم را ارائه می دهند. حدود 10 درصد از این مراکز نیز علاوه بر ارائه خدمات مجالس عروسی، تولد و ترحیم و… مسئول برگزاری بسیاری از مراسمات دیگر مانند همایش ها، جشنواره، کنگره، کنفرانس و نمایشگاه های داخلی و بین المللی به صورت تخصصی هستند.

تشریفات مجالس عروسی

حال تنها تعداد کمی از مراکز ارائه خدمات تشریفات مجالس را می توانید بیابید که خدمات تخصصی در زمینه تشریفات دیپلماتیک سفارتخانه ها و تشریفات تجاری را ارائه می دهند، به عبارت دیگر به جرات می توان گفت تعداد چنین مراکزی از انگشتان دست هم کمتر است.

قابل ذکر است تنها 10 درصد از این مراکز دارای مجوز هایی مانند کد اقتصادی، شماره ثبت و… هستند و دیگر موسسات هیچکدام مجوزی برای فعالیت خود ندارند اما نکته مهمی که همواره باید به آن توجه شود این است که موسسات ارائه خدمات تشریفات مجالس برای بر عهده گرفتن مراسم های لوکس و مهم نیازمند اخذ کد اقتصادی، شماره ثبت، مجوز و… هستند.

شما می توانید برای اطلاعات کامل در خصوص قیمت تشریفات مجالس با کارشناسان تشریفات پل تماس بگیرید.

تشریفات مجالس و خدمات

مزایای انتخاب تشریفات مجالس

برگزاری مراسم با توجه به بودجه شما : یکی از مزیت های انتخاب تشریفات مجالس حرفه ای ، برگزاری مراسم با توجه به بودجه شما است. تشریفات مجالس حرفه ای با توجه به بودجه شما بهترین ها را پیشنهاد می دهد. شما  می توانید با حداقل بودجه و با مشاوره لازم، مراسم خود را در بهترین باغ عروسی و یا بهترین سالن اجتماعات برگزار کنید.

 انتخاب تشریفات مجالس

مدیریت زمان : مدیریت زمان یکی از کلیدی ترین نکات تشریفات مجالس است. تشریفات مجالس با اطلاع داشتن از زمان بندی دقیق تمامی مراحل عروسی را از صفر تا صد در زمان مناسب انجام می دهد. تشریفات مجالس با پذیرایی زمانبندی مناسب به موقع از مهمان ها پذیرایی می کند و در راستای خدمت رسانی به مهمان شما آماده است.

تجربه و مهارت بالا: تشریفات مجالس از تجربه و مهارت کافی برگزاری مراسم برخوردار است و مراسم شما را بدون کم و کاستی انجام می دهد. تشریفات پل با سال ها تجربه در زمینه تشریفات مجالس همراه همیشگی شما است.

تشریفات مجالسی عروسی

همه زوج های جوان خصوصا خانم ها آرزو دارند مراسم عروسی آن ها بدون کم و کاستی و به بهترین شکل ممکن برگزار شوند از این رو صفر تا صد مراسم خود را به تشریفات مجالس عروسی می سپارند تا شبی به یاد ماندنی داشته باشند.

تشریفات پل یکی با ارائه خدمات ویژه در زمینه تشریفات مجالس عروسی  و خدمات عروسی آماده خدمت رسانی به زوج های جوان است.

انتخاب تشریفات مجالس عروسی برای زوج های جوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معمولا زوج ها میخواهند مراسم آن ها در بهترین تشریفات مجالس عروسی برگزار شود. خدمات تشریفات مجالس عروسی شامل خدمات متنوعی می شود که به تفصیل در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

هنگامی که برای مجالس عروسی خود به این موسسات مراجعه می کنید در وحله اول برای برگزاری مجلس عروسی سالن، باغ و ویلا هایی به شما معرفی می شود البته اگر این مراکز خود ویلا و سالن داشته باشند خدمات مربوطه را بر عهده می گیرند که به تمامی این خدمات در ادامه مقاله اشاره می شود.

تشریفات و خدمات مجالس عروسی

خدمات تشریفات مجالس عروسی

پس از انتخاب مکان مناسب مجلس عروسی نوبت به انتخاب دیزاین باغ، سالن و ویلا می رسد. تمامی خدمات مانند گل آرایی و دسته گل عروس، شمع آرایی، معرفی و سازماندهی گروه های موسیقی، معرفی سالن های معتبر آرایشی برای عروس و داماد، اجاره ماشین های لوکس و همچنین امور مربوط به تزیین ماشین عروس، انواع غذا ها و میان وعده ها و دسر های ایرانی و فرنگی، طبخ فینگرفود ها، نور آرایی سفره، آتش بازی، مه سرد، صندلی ها، ظروف مورد استفاده، دوربین و عوامل فیلم برداری، کارت عروسی و تمامی وسیله های مورد نیاز و همه و همه در منو های متفاوتی به متقاضیان ارائه می شود. نکته مهم این است که هر منو ویژگی ها و کیفیتی مخصوص به خود را دارد که پس از انتخاب منوی مورد نظر تمامی امور خدماتی با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده بدون هیچ کم و کاستی اجرایی می شود.

خدمات تشریفات مجالس عروسی

در مراکز و موسسات تشریفات مجالس پرسنل و مهماندارن دارای فرم های مخصوصی هستند که این امر سبب نظم بخشیدن و شناسایی پرسنل در زمان مجلس می شود. همچنین پرسنل و مهماندار ها در امور پذیرایی و خدمات دهی به مهمان ها رفتاری حرفه ای و تخصصی دارند چرا که تمامی پرسنل پذیرایی و خدمات دهی افرادی آموزش دیده و کار بلد هستند.

تشریفات مجالس نامزدی

خدمات تشریفات مجالس نامزدی برای همه افراد اهمیت ویژه ای دارد زیرا مراسم نامزدی جزو آن مراسم هایی است که باید به نحو احسن و بدون هیچ کم و کاستی اجرا شود. مراسم نامزدی مراسمی است که در آن اقوام عروس و داماد برای اولین بار یکدیگر را ملاقات می کنند. مطمئنا با مطالعه مطلب فوق به اهمیت آن پی بردید زیرا همه ما می خواهیم امور مربوط به مراسم هایی را که برای اولین بار برگزار می شود بدون هیچ نقصی انجام گیرد.

تشریفات مجالس نامزدی

کسانی که می خواهند خود وظایف برگزاری مجالس نامزدی را بر عهده بگیرند گاهی ممکن است به دلیل استرس ها و هیجانی که بر دوش خانواده ها و خودشان قرار دارد ارائه خدمات به مهمان ها با مشکلات و نقص هایی رو به رو شود چرا که هر کاری نیروی متخصص و مجرب خود را می طلبد و در صورت عدم آگاهی و تخصص حتما افراد با مشکلاتی رو به رو می شوند. به همین منظور برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی به شما پیشنهاد می کنیم برای برگزاری یک مجلس بی نقص و شیک با مراکز و موسسات خدمات تشریفات مجالس نامزدی مشورت کنید و برگزاری مراسم را بر عهده این موسسات بگذارید.

یکی از مزایای سپردن مجلس نامزدی خود به موسسات خدمات تشریفات مجالس نامزدی این است که میزبان به هیچ عنوان دغدغه پذیرایی و دیگر امور مانند فیلم برداری، چیدمان و دکوراسیون سالن و یا ویلا و… را ندارد به همین دلیل از اصل مراسم عافل نشده و لذت کافی را از مراسم نامزدی دختر و یا پسر خود می برد. در این صورت مدیران و مسئولان برگزاری مراسمات که تخصص لازم را در این زمینه دارند به خوبی امور را مدیریت می کنند و شما می توانید از مراسم بی عیب و نقص خود لذت ببرید.

خدمات تشریفات مجالس تولد کودک و بزرگسال

از یک دهه اخیر تاکنون تعداد متقاضیان خدمات تشریفات مجالس تولد کودک و بزرگسال رو به افزایش است. جشن تولد یکی از مهم ترین جشن های زندگی هر فرد است که هر سال تکرار می شود. افراد زیادی هستند که می خواهند جشن تولدشان هر سال بهتر از سال های قبل باشد و به عبارت دیگر خواهان برگزاری یک جشن تولد بی نقص هستند که مطابق با سنشان و همچنین مهمان های حاضر در جشن باشد.

معمولا جشن تولد کودکان بسیار بی دردسر تر از جشن تولد بزرگسالان است به عبارتی هر چه سن بیشتر می شود باید جشن تولد نیز بر اساس سلیقه فرد برگزار شود و دخالت دادن سلیقه شخصی در برگزاری چنین جشنی شاید کار درستی نباشد. ممکن است با خود بگویید اگر برای جشن تولد بزرگسالان باید آنقدر وسواس به خرج دهیم پس کار دشوار و نگران کننده ای است. درست است جشن تولد بزرگسالان نیازمند سلیقه و ابتکار است اما علاوه بر پیچدگی شیرینی های مخصوص به خود را دارد پس بهتر است نگران نباشید چرا که با سپردن جشن تولد خود به موسسات برگزاری مجالس، سختی این کار به حداقل و شاید بهتر است بگوییم به صفر می رسد.

با سپردن جشن خود به این موسسات تنها کاری نیاز است انجام می دهید این است که انتخاب کنید. بله درست شنیدید انتخاب.

در چنین موسساتی منویی از تمامی خدمات و امکانات موسسه به شما داده می شود و شما بر اساس سلیقه و نیازمندی های خود سالن یا ویلا، خدمات مربوط به پذیرایی، نوع کیک، نوع پذیرایی، گروه موزیک، گروه فیلم برداری و… را انتخاب می کنید. در روز مراسم نیز می توانید با خیال راحت و دور از هرگونه نگرانی به جشن و شادی خود بپردازید بدون اینکه حتی کوچک ترین کار و خدمات جشن تولد بر عهده شما باشد.

در مراسم جشن تولد کودکان نیز همین مراحل وجود دارد و شما می توانید بر اساس جنسیت کودک خود بهترین ها را از منوی خدمات انتخاب کنید تا در روز جشن، توسط کادری مجرب و متخصص برایتان اجرایی شود.

تشریفات پل با سال ها تجربه برگزار کننده مراسم تولد در سالن اجتماعات، باغ و ویلا با منو غذایی متنوع است.

خدمات تشریفات مجالس در منزل

برگزاری مجالس در منزل می تواند بسیار خاطره انگیز باشد. صرفه جویی در هزینه ها یکی از مزایای عمده برگزاری مراسم درخانه است. کسانی که امکان برگزاری مجالس در خانه و یا باغ اختصاصی خود را دارند دیگر نگران پرداخت هزینه های اجاره سالن و یا باغ نخواهند بود.

البته برگزاری مجالس در منزل سختی های مربوط به خود را نیز دارد که اگر کار بلد باشید می توانید به راحتی مراسم خود را مدیریت کنید. البته قابل ذکر است اگر شما به عنوان یک میزبان تمامی امور و وظایف مربوط به مراسم را بر عهده بگیرید از اصل مراسم غافل می شوید. اگر قصد دارید مراسم را در منزل خود برگزار کنید باید همواره به نکات مهمی توجه داشته باشید که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

هماهنگی با همسایه ها: معمولا مراسمات عروسی، نامزدی و… تا نیمه شب ادامه دارد. ممکن است این مسئله باعث آزار و اذیت همسایه ها شود پس برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی پیش از برگزاری مسراسم هماهنگی های لازم را انجام دهید.

اجاره وسایل مورد نیاز پذیرایی: بسیاری از وسایل مورد نیاز مراسم مانند صندلی، لوازم تزیینی مانند ریسه و چراغ، ظروف مورد نیاز پذیرایی و… را باید از موسساتی که کارشان اجاره چنین لوازمی است تهیه کنید.

تهیه شام مراسم: شام عروسی بخش مهمی از یک مراسم است که تهیه آن نیازمند دقت و ظرافت خاصی است. شام مراسم عروسی، نامزدی و… می تواند به دو صورت تهیه شود

– طبخ شام در منزل و یا باغ

– سفارش شام از رستوران

هر کدام از این روش ها پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد.

مدیریت: همه ما به خوبی می دانیم که هر کاری دشواری های خاص خود را دارد و ممکن است در حین انجام آن ها با مشکلاتی مواجه شویم. حال اگر این کار برگزاری مراسم باشد پس احتمال بروز مشکلات احتمالی بالاتر است. در نتیجه باید مدیریت برگزاری مراسم آنقدر دقیق باشد که در صورت مواجه شدن با هر مشکلی راه حل خوبی برای حل مشکل داشته باشد بدون اینکه مراسم دچار کوچکترین بی نظمی شود.

با بررسی موارد فوق به دشواری برگزاری مجالس در منزل پی بردید اما نگران نباشید چرا که نیازی نیست شما خود را با تمام این وظایف سخت و طاقت فرسا درگیر کنید چرا که می توانید با مراجعه به مراکز خدمات تشریفات مجالس در منزل تمامی وظایف را به آن ها واگذار کنید.

زمانی که وظایف را بر عهده موسسات خدمات تشریفات مجالس می گذارید تمامی امور و مطالبات شما به صورت دقیق برنامه ریزی شده و در روز مراسم، مجلس شما به صورت حرفه ای و بدون کوچکترین نقصی برگزار می شود. همچنین مدیریت این موسسات در حین بروز مشکلات احتمالی بسیار قوی بوده و به راحتی رفع می شود.

تشریفات پل با ارائه خدمات جامع در زمینه خدمات مجالس آماده ارائه خدمات در زمینه گل آرایی، دیزاین و پذیرایی است.

نحوه انتخاب تشریفات مجالس و خدمات مجالس

امروزه موسسات تشریفات مجالس بسیاری مشغول ارائه خدمت در گوشه گوشه کشور هستند. اما نحوه انتخاب تشریفات مجالس برای بسیاری از مردم جای سوال دارد که ما در ادامه به تمامی نکاتی که در حین انتخاب خدمات مجالس باید به آن ها توجه کنید را ذکر می کنیم:

مجوز: همانطور که اشاره شد نود درصد موسسات تشریفات مجالس مجوز های لازم را برای برگزاری مجالس ندارند. اما شما سعی کنید موسساتی را انتخاب کنید که دارای شماره ثبت، کد اقتصادی و مجوز است.

متخصص بودن تیم خدمات مجالس: تیم خدمات مجالس باید این توانایی را داشته باشد که به بهترین نحو ممکن جشن را برگزار کند. از مسائل مهمی که باید به آن اهمیت داده شود پذیرایی از مهمان ها با تمامی امکانات است چرا که در مراسم های بسیاری شاهد بوده ایم چیدمان، نور آرایی و سایر امکانات بسیار شیک و لوکس بوده اما به دلیل ضعیف بودن و عدم مهارت پرسنل در پذیرایی سبب نارضایتی مهمان ها و میزبان شده است.

قیمت تشریفات مجالس

قیمت تشریفات مجالس بسیار مهم است زیرا کسانی که قصد برگزاری مجالس خود را توسط این موسسات دارند باید هزینه های قابل توجهی پرداخت کنند. اما بهتر است بدانید هزینه ها با توجه به خدمات ارائه شده و همچنین امکاناتی که در اختیارتان قرار داده می شود متغیر بوده و نمی توان قیمت دقیقی از تشریفات مجالس را در اختیارتان قرار داد.

قیمت تشریفات مجالس

به عنوان مثال کسانی که قصد دارند مراسم خود را در منزل یا باغ اختصاصی خود برگزار کنند پس نیازی به اجاره سالن و یا ویلا نخواهند داشت در نتیجه هزینه ها با توجه به خدماتی که دریافت می کنید متفاوت بوده و شما می توانید با مراجعه به موسسات تشریفات مجالس از تمامی هزینه ها اطلاعات دقیقی کسب کنید.

برای دریافت اطلاعات لازم در خصوص خدمات تشریفات پل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر تشریفات مجالس

سوالات متداول تشریفات مجالس

آیا آفر های تشریقات پل فقط روی باغ ها است؟

خیر، تشریفات پل با توجه به شرایط و فصل برگزاری مراسم آفر های متفاوتی را ارائه می دهد. همچنین شما می توانید از آفر های باغ رایگان و آفر خدمات تشریفات پل استفاده کنید.

آیا امکان برگزاری مراسم با تعداد مهامان های کم وجود دارد؟

بله تشریفات پل باغ ها و سالن های ویژه ای را برای این دسته افراد در نظر گرفته است.

باغ های تشریفات پل در کدام مناطق قرار دارد؟

تشریفات پل با در نظر گرفتن باغ های ویژه در تمامی مناطق تهران و حومه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. همچنین شما می توانید مراسم خود را در باغ سام، باغ والا، باغ تاج، باغ موگه و… برگزار کنید.

پکیج خدماتی شما به چه صورت است؟

پکیج خدمات تشریفات پل با توجه به میزان بودجه شما شامل گل آرائی، شمع آرائی و خدمات دیگر مانند دیجی و آتش بازی است.

منو غذای تشریفات پل شامل چه مواردی است؟

تشریفات پل با در نظر گرفتن منو پایه برای شما با ارائه 7 مدل غذا،  5 مدل سالاد، 5 مدل دسر، 5 مدل میوه، شیریتی تارت و تر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما می توانید با توجه به بودجه خود از پکیج VIP نیز استفاده کنید.