تشریفات مهمانی

4.5/5 - (2 امتیاز)
آذر 1399
تشریفات مهمانی

تشریفات مجالس پل با برگزاری مراسم شما در بهترین سالن اجتماعات و باغ ها آماده ارائه خدمات تشریفات مهمانی در سالن ها و تالار ها و تشریفات مهمانی در منزل است. در ادامه با خدمات تشریفات مهمانی توسط تیم مجرب پل آشنا می شوید.

تغییر نوع زندگی مردم سبب ظهور تشریفات مهمانی شد و روز به روز نیز حضور تشریفات مهمانی در مراسم های مردم پررنگ تر از قبل شد به همین دلیل نیز موسسات تشریفات مهمانی تنوع خدمات خود را بالا برده و از طرفی دیگر نیز با افزایش کیفیت خدمات خود فضایی رقابتی را ایجاد کردند از این رو در این رقابت آن هایی برنده خواهند بود که بتوانند به خوبی پاسخگوی نیاز های مردم باشند و سبب برگزاری یک مراسم لوکس و بی نقص شوند.

تشریفات مهمانی و خدمات پذیرایی

تشریفات پل نیز که یکی از موسسات تشریفاتی است و تمامی خدمات مربوط به مراسم ها و مجالس مختلف را ارائه می دهد به خوبی از این قاعده پیروی کرده است و رضایت مشتری را در اولویت قرار داده به همین دلیل نیز سالیان سال توانسته است در زمینه ارائه خدمات مجالس و تشریفات مهمانی به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت کند.

خدمات تشریفات مهمانی

برخی از خدمات تشریفات مهمانی عبارتند از:

  • معرفی باغ، تالار، سالن اجتماعات و… برای برگزاری مراسم و مهمانی
  • دیزاین، گل آرایی و …
  • پذیرایی
  • کترینگ غذا
  • موسیقی

در ادامه به صورت مفصل هر یک از خدمات ذکر شده در فوق را مورد بررسی قرار می دهیم.

گل آرایی در تشریفات مهمانی

گل آرایی در تشریفات مهمانی یکی از خدمات تخصصی است که توسط تیمی حرفه ای دیزاین و گل آرایی ارائه می شود. در نحوه گل آرایی عواملی مانند نوع مراسم، بودجه و همچنین سلیقه افراد تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال گل آرایی مراسم هایی مانند نامزدی، عقد و عروسی با گل آرایی سمینار ها تفاوت بسیاری دارد. همچنین از طرفی دیگر نیز هرچه بودجه بیشتری برای گل آرایی در نظر گرفته شود از گل های گران قیمت تری که دوام بسیار بیشتری نسبت به دیگر گل ها دارند ستفاده می شود و یا گل آرایی بسیار حرفه ای تر و یا به عبارتی لوکس تر انجام خواهد شد.

از جمله خدمات گل آرایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گل آرایی جایگاه عروس و داماد
  • گل آرایی ورودی
  • طراحی استند گل برای مراسم های مختلف
  • گل آرایی سفره عقد
  • گل آرایی میز مهمان ها

گل آرایی در تشریفات مهمانی

پذیرایی در تشریفات مهمانی

پذیرایی در تشریفات مهمانی مانند دیگر خدماتی که در این مجموعه ها ارائه می شود، به دست افراد خبره و کاردان سپرده شده است. مهماندارانی که تمامی آموزش های لازم را در زمینه پذیرایی اصولی گذرانده اند برای ارائه خدمات پذیرایی در همه مجالس و مهمانی ها برگزیده شده اند. البته به یاد داشته باشید که میزان اعتبار موسسه تشریفات مهمانی رابطه مستقیمی با ارائه خدمات اصولی و همچنین در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای و کارآزموده دارد در نتیجه در وحله اول شما باید از معتبر بودن موسسه تشریفات مهمانی که انتخاب می کنید اطمینان حاصل کنید.

باید خاطرنشان کرد که خدمات پذیرایی با توجه به منوی انتخابی مشتریان متفاوت خواهد بود در نتیجه میزان هزینه پرداختی در هر منو نیز متفاوت است.

پذیرایی در تشریفات مهمانی

کترینگ غذا در تشریفات مهمانی

کترینگ غذا در تشریفات مهمانی که رابطه مستقیمی با رضایت مهمان ها و همچنین میزبان دارد بر عهده سرآشپز های ماهری خواهد بود که سال های سال است به خوبی امتحان خود را پس داده اند. تنوع غذایی در تشریفات مهمانی محدود به غذا های ایرانی نخواهد بود بلکه غذا های فرنگی، مدیترانه ای و… نیز تهیه و تدارک دیده می شود که میزبانان با در نظر گرفتن ذائقه مهمان هایشان می توانند نسبت به سفارش این غذا ها اقدام کنند.

علاوه بر غذا ها انواع دسر ها، نوشیدنی ها، فینگرفود ها و… نیز تهیه می شود که معمولا با توجه به فصل متفاوت خواهند بود.

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223