اجاره سالن اجتماعات

3.7/5 - (34 امتیاز)
خرداد 1403
اجاره سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات برای مراسم های تولد، عقد، عروسی و مراسم های دیگر با قیمت های مقرون به صرفه انجام می شود. با اجاره سالن اجتماعات می توانید مراسم زیبا و شیکی داشته باشید. سالن اجتماعات به مکان هایی گفته می شود که معمولا در برج ها، هتل ها و مجتمع های مسکونی واقع شده است. سالن اجتماعات مکانی مناسب برای اجرای مراسماتی از قبیل تولد، نامزدی، عروسی، مهمانی، سالگرد ازدواج، همایش و سمینار است. اجاره سالن اجتماعات فقط و فقط با یک تماس تلفن با تشریفات پل و بعد بازدید از سالن و بعد رزرو سالن انجام میشود. در ادامه می توانید تصاویر مراسم های برگزار شده در سالن اجتماعات را مشاهده کنید. در ادامه می توانید لیست سالن اجتماعات را به همراه آدرس مشاهده کنید. سالن اجتماعات برای اجارهافراد تمایل بسیار زیادی در برگزاری مراسم و جشن های خود در سالن اجتماعات دارند تا مراسم آن ها به بهترین شکل ممکن و بدون کم و کاستی انجام شود. سالن اجتماعات با دارا بودن امکاناتی از قبیل اتاق پرو ،چند سرویس بهداشتی،اشپزخانه و…..شرایط را برای اجرای مناسب مراسم شما را فراهم میکند. سالن های اجتماعات معمولا دارای دو ویژگی زیر است.

 • سالن اجتماعات اصولا در برجهای مسکونی و برجهای اداری واقع شده است.
 • عمدتا اکثر سالن های اجتماعات در طبقات منفی این برج ها واقع شده است.

سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات بلوار ارتش

سالن اجتماعات بلوار ارتش با ظرفیت حدود 25 الی 100 نفر یکی از بهترین سالن های اجتماعات شرق تهران است. این سالن دارای روف زیبایی است که برای مراسم های عقد، نامزدی مناسب است. این سالن که به سالن ایدن معروف است وسعت 500 نفر دارد و ویو قشنگی از شهر تهران دارد. برای بازدید و رزرو سالن ایدن بلوار ارتش می توانید با ما تماس بگیرید. در ادامه تصاویر سالن اجتماعات بلوار ارتش را مشاهده کنید. آدرس سالن اجتماعات بلوار ارتش در محدوده بلوار ارتش، خیابان اقدسیه، ساختمان سالن اجتماعات بلوار ارتش واقع شده است.

 • اجاره سالن اجتماعات بلوار ارتش 
 • سالن اجتماعات بلوار ارتش 
 • اجاره سالن بلوار ارتش 
 • سالن روف بلوار ارتش

اجاره سالن اجتماعات برج مهستان

یکی از لوکیشن های بی نظیر برای اجاره سالن اجتماعات با وسعت ۳۰۰۰۰ متر مربع سالن اجتماعات برج مهستان است. این سالن اجتماعات برای مراسم های تولد و مهمانی کوچک مناسب است. آدرس سالن اجتماعات برج مهستان در  شهرک غرب برج مهستان در شهرک غرب تهران و در خیابان دادمان، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان جنوبی واقع شده است.

 • اجاره سالن اجتماعات برج مهستان
 • سالن اجتماعات برج مهستان
 • سالن اجتماعات برج مهستان برای اجاره

اجاره سالن اجتماعات + مناطق:

تشریفات مجالس پل با ارشیوی کامل از سالن اجتماعات در تهران و حومه و با ظرفیت های مختلف در خدمت شما دوستان عزیز میباشد. درادامه می توانید با لیست سالن های تشریفات پل آشنا شوید و برای اطلاعات از اجاره سالن اجتماعات تماس بگیرید.

اجاره سالن تهران

 • اجاره سالن اجتماعات غرب تهران :سعادت اباد ظرفیت ۱۰۰ نفر
 • اجاره سالن اجتماعات غرب تهران ؛سعات اباد ظرفیت ۱۲۰ نفر
 • اجاره سالن اجتماعات غرب تهران ،شهرک غرب ظرفیت ۱۳۰ نفر
 • سالن اجتماعات شمال تهران ، نیاوران ظرفیت ۱۰۰ نفر
 • سالن اجتماعات شمال تهران ، نیاوران ظرفیت ۲۰۰ نفر
 • سالن اجتماعات شمال تهران ،نیاوران ظرفیت ۲۲۰ نفر
 • سالن اجتماعات شمال تهران، دربند ظرفیت ۱۰۰ نفر
 • سالن اجتماعات شمال تهران فرمانیه ظرفیت ۷۰ نفر
 • سالن اجتماعات ، قیطریه ظرفیت ۱۱۰ نفر
 • اجاره سالن اجتماعات شرق تهران ظرفیت ۱۰۰ نفر
 • اجاره سالن اجتماعات شمال غرب تهران ولنجک ظرفیت ۱۶۰ نفر
 • اجاره خانه ویلایی شمال غرب تهران ولنجک ظرفیت ۵۰ نفر
 • اجاره خانه ویلایی غرب تهران اشرفی اصفهانی ظرفیت ۲۰۰ نفر
 • اجاره خانه ویلایی غرب تهران پونک ظرفیت ۳۰۰ نفر
 • اجاره سالن اجتماعات غرب تهران پونک ۱۲۰ نفر

تشریفات پل با گرداوری مجلل ترین سالن اجتماعات تهران و حومه آماده اجاره سالن اجتماعات برای جشن ها و مهمانی های شما است. سالن های اجتماعات تشریفات پل در مناطق مختلف تهران و اطراف تهران واقع شده است و شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود مراسم عقد و عروسی و تولد خود را در سالن اجتماعات برگزار کنید.

مناطق اجاره سالن اجتماعات

تخفیفات ویژه اجاره سالن اجتماعات

تشریفات پل با در نظر گرفتن خدمات ویژه در زمینه اجاره سالن اجتماعات تخفیفات ویژه ای برای شما در نظر گرفته است. از این رو می توانید با مراجعه به جدول زیر به صورت هفتگی از تخفیفات سالن اجتماعات تشریفات پل استفاده کنید.

تصاویر زیر نمونه ای از مراسم نامزدی برگزار شده در سالن اجتماعات است.

 • سالن نامزدی
 • اجاره سالن اجتماعات نامزدی
 • اجاره سالن نامزدی

سالن اجتماعات شمال تهران

یکی از مناطق ارائه دهنده خدمات اجاره سالن اجتماعات تشریفات پل ، سالن اجتماعات شمال تهران است. شما می توانید با توجه به علایق خود و با مشاهده تصاویر بهترین سالن اجتماعات در شمال تهران مراسم خود را در با خدمات تشریفات پل برگزار کنید.

سالن اجتماعات شمال تهرانمناطق ارائه دهنده خدمات اجاره سالن اجتماعات در نیاوران، ولنجک،سعادت آباد و دیگر مناطق شمال تهران است.

 لیست سالن های اجتماعات شمال تهران ظرفیت (نفر)
اجاره سالن اجتماعات ولنجک 50 نفر
اجاره سالن اجتماعات نیاوران با ظرفیت بالا 220 نفر
اجاره سالن اجتماعات ولنجک با ظرفیت بالا 160 نفر
اجاره سالن اجتماعات قیطریه 110 نفر
اجاره سالن اجتماعات نیاوران 200 نفر
اجاره سالن اجتماعات سعادت آباد 120 نفر
اجاره سالن اجتماعات محدوده نیاوران 100 نفر
اجاره سالن اجتماعات محدوده سعادت آباد 100 نفر

گالری تصاویر سالن اجتماعات شمال تهران

تصاویر زیر نمونه ای از خدمات مجالس تشریفات پل است که در سالن اجتماعات شمال تهران برگزار شده است. با کلیک بر روی هریک از تصاویر می توانید تصاویر را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید.

سالن اجتماعات غرب تهران

تشریفات پل سعی کرده است با گرداوری برترین سالن اجتماعات غرب تهران خدمات متنوعی را در زمینه تشریفات مجالس ارائه دهد. شما می توانید با تماس تلفنی و با توجه به نیاز های خود اطلاعات کافی را در خصوص اجاره سالن اجتماعات و تعرفه و هزینه ها کسب کنید.

سالن اجتماعات غرب تهران

  لیست سالن های اجتماعات غرب تهران ظرفیت (نفر)
اجاره سالن اجتماعات  پونک 300 نفر
شهرک غرب 130 نفر
سالن اجتماعات سعات اباد 120 نفر
پونک 120 نفر
اشرفی اصفهانی 200 نفر
سعادت آباد 120 نفر

گالری تصاویر سالن اجتماعات غرب تهران

 • اجاره سالن اجتماعات غرب تهران
 • سالن بله برون و عقد غرب تهران
 • اجاره سالن غرب تهران
 • سالن برای عروسی غرب تهران
 • سالن اجتماعات محدوده غرب
 • اجاره سالن محدوده غرب تهران

اجاره سالن اجتماعات شرق تهران

ساکنین مناطق شرق تهران می توانند از خدمات تشریفات مجالس پل در اجاره سالن اجتماعات شرق تهران استفاده کنند و مراسم خود را در مجلل ترین سالن های اجتماعات برگزار کنند. سالن های اجتماعات تشریفات پل در بهترین مناطق شرق تهران از جمله تهرانپارس قرار دارد.  و بهترین مکان برای برگزاری مراسم از جمله تولد و جشن های نامزدی و مهمانی ها است. در ادامه با ظرفیت و مناطق سالن اجتماعات شرق تهران آشنا می شویم.

لیست سالن اجتماعات شرق تهران ظرفیت (نفر)
اجاره سالن اجتماعات شرق تهران 100 نفر
اجاره خانه ویلایی شرق تهران 150 نفر
اجاره سالن اجتماعات تهرانپارس 120 نفر
اجاره سالن اجتماعات شمال شرق نیاوران 200 نفر
اجاره سالن اجتماعات شمال شرق نیاوران 100 نفر

اجاره سالن اجتماعات شرق تهران

اجاره سالن اجتماعات لوکس

بسیاری از مشتریان عزیز که با تشریفات پل تماس می گیرند قصد برگزاری مراسم لوکس و تشریفاتی را دارند، از این رو به دنبال اجاره سالن اجتماعات لوکس و با تشریفات و دیزاین لوکس هستند. سالن اجتماعات لوکس معمولا در مناطق لوکس تهران واقع شده است و از طراحی مناسبی برخوردار است.

شما می توانید با تماس تلفنی مراسم خود را با اجاره سالن اجتماعات لوکس برگزار کنید. درادامه می توانید برخی از تصاویر سالن اجتماعات با دیزاین لوکس را مشاهده کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از لیست  سالن اجتماعات لوکس تشریفات پل با ما تماس بگیرید.

اجاره سالن اجتماعات لوکسسالن اجتماعات نیز برای برگزاری مراسم عروسی، مراسم تولد، مراسم نامزدی و همایش و سمینار و از این قبیل مراسمات مناسب میباشند . سالن های اجتماعات عمدتاٌ در برج های خصوصی و یا اماکنی دولتی همچون سالن اجتماعات دانشگاه ها، سالن همایش های هتل ها و یا صدا و سیما می باشد که برای مراسم عروسی یا تولد تنها میتوان سالن اجتماعات خصوصی را اجاره کرد. اجاره سالن برای مراسم عروسی به خاطر اینکه داخل تهران می باشند دسترسی بهتری برای مهمان ها دارد و شما میتوانید از بین گزینه های اجاره سالن عروسی یا اجاره سالن اجتماعات مراسم در آرشیو تشریفات مجالس پل انتخاب کنید.

 • مراسم مختلفی از جمله تولد، مهمانی های خانوادگی و حتی عروسی و نامزدی قابل برگزاری در سالن اجتماعات است.
 • برگزاری همایش و کنفرانس : اجاره سالن های اجتماعات برای افرادی که می خواهند همایشی را برگزار کنند می تواند گزینه مناسبی باشد
 • برگزاری جشن نامزدی در سالن اجتماعات ارتباط مستقیمی با تعداد مهمان ها و میزان بودجه شما دارد. سالن اجتماعات بهترین مکان برای برگزاری جشن نامزدی با تعداد مهمان های 50 الی 150 نفر است.
 • برگزاری مراسم عروسی د ر سالن اجتماعات:بسیاری از زوج های جوان می خواهند مراسم آن ها با هزینه کمی برگزار شود از طرفی تعداد مهمان های آن ها نیز مناسب است. بهترین گزینه برای این افراد اجاره سالن اجتماعات لوکس و برگزاری مراسم با امکانات مناسب است.

اجاره سالن

انتخاب سالن اجتماعات برای مراسم های خاص

انتخاب سالن اجتماعات برای برگزاری مراسم عروسی، برگزاری مراسم تولد، مراسم نامزدی و همایش و سمینار امری سخت است. اما ما در تشریفات مجالس پل، با ارائه بهترین و جدیدترین خدمات انتخاب را برایتان راحت تر کرده ایم. حال سوال اینجاست که چطور برگزیدن یا اجاره سالن آسان می شود؟

سالن عروسی مجلل در تهران و سالن اجتماعات

بهترین سالن اجتماعات تهران

یکی از امتیازات مثبت تیم پل این است که در هر جای تهران از غرب به شرق و در شمال تهران برترین فضای سالن اجتماعات را فهرست بندی کرده است و با توجه به نیازهای شما در تشریفات، ارائه می شود. بدون شک اهداف ما این است که در مسیر مراسم های شما بهترین تجهیزات و امکانات را به کار ببریم.

بهترین سالن عروسی تهران و بهترین سالن اجتماعات

تشریفات سالن های اجتماعات مجموعه پل

اکثر سالن هایی که در طول فعالیت کاریمان برای شما عزیزان در نظر گرفتیم؛ در بهترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران است. ناگفته نماند که هر سالنی، تشریفات مخصوص به خود را داشته و دارای لوازم پذیرایی و امکانات کاملی است.
تیم حرفه ای ما، به روزترین تزیینات باغ، سالن اجتماعات، میز، گل آرایی، صندلی و نورپردازی را در نظر گرفته تا تجربه به یادماندنی را با تشریفات مجالس پل رقم بزنید.

خدمات و امکانات سالن با توجه به محل برگزاری سالن اجتماعات متفاوت است. برخورداری از فضای شیک و مجلل از ویژگی های سالن های اجتماعات تشریفات پل است.

همچنین شما می توانید از خدمات دیزاین، پذیرایی ،فیلم برداری و عکس برداری و سایر خدمات تشریفات پل در کنار اجاره سالن اجتماعات استفاده کنید. د(برای اطلاعات بیشتر می توانید به گالری تصاویر سالن اجتماعات سر بزنید)

مجموعه تشریفات مجالس پل برای اینکه مشتری و مخاطبان بسیار خوب خود را جذب کند، مقرون به صرفه ترین هزینه ها را در نظر گرفته است. فراموش نکنید، با قیمت های مناسب ما، از بهترین کیفیت های سالن و تشریفات عروسی برخوردار خواهید بود. شما می توانید فقط با یک تماس تلفنی با تشریفات پل و بازدید از سالن اجتماعات ما؛ در نهایت رزرو را انجام دهید.

تشریفات سالن های مجموعه پل

بهترین سالن اجتماعات تهران

نکات انتخاب سالن اجتماعات

 • سالن اجتماعات باید از امکانات کافی از جمله سرمایشی و گرمایشی و مواردی از این قبیل برخوردار باشد.
 • برخورداری از ظرفیت مناسب با توجه به مهمان های شما یکی از مواردی است که در انتخاب سالن اجتماعات باید دقت شود.
 • در زمان اجاره سالن اجتماعات باید به رختکن و همچنین به تعداد کافی سرویس  دقت کنید.

شما می توانید انواع مراسم خود از جمله  تولد، دورهمی، مهمانی ، سالگرد ازدواج و سمینار ها و یا حتی مراسم رونمایی از گالری جدید را در سالن اجتماعات برگزار کنید.

انتخاب سالن اجتماعات برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از افرادی که با تشریفات پل تماس می گیرند این سوال را می پرسند که برای برگزاری مراسم آن ها با بودجه کم چه مکانی را پیشنهاد می دهید.
پاسخ ساده است اگر تعداد مهمان های شما کم است و می خواهید هزینه مقرون به صرفه ای برای مراسم خود بپردازید اجاره سالن اجتماعات برای شما مناسب است. همچنین می توانید از خدمات اجاره خانه ویلایی تشریفات پل استفاده کنید.

دریافت مشاوره و براورد قیمت سالن اجتماعات

براورد قیمت اجاره سالن اجتماعات ارتباط مستقیمی با هزینه های جانبی، روز برگزاری مراسم ، محل برگزاری مراسم  و مواردی از این دسته دارد. بدون شک برگزاری مراسم با تعداد مهمان بالا و یا برگزاری مراسم در سالن اجتماعات لوکس هزینه بالاتری دارد.

سوالات متداول اجاره سالن اجتماعات

قیمت اجاره سالن اجتماعات به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت و تعرفه سالن اجتماعات تشریفات پل به تعداد مهمان ها، ظرفیت سالن اجتماعات، نوع پذیرایی و محل سالن اجتماعات و مواردی از این دسته بستگی دارد.

سالن اجتماعات تشریفات پل در کدام مناطق است؟

تشریفات پل با گرداوری بهترین سالن اجتماعات در تهران در زمینه اجاره سالن اجتماعات در شمال تهران،غرب تهران و شرق تهران و در مناطق مانند نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، دربند، دولت و اشرفی اصفهانی و مناطق دیگر آماده ارائه خدمات است.

برای اطلاعات دقیق از اجاره سالن اجتماعات چگونه مشاوره دریافت کنم؟

شما می توانید برای اطلاعات دقیق با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۳۶۲۲۳ و یا شماره های ثابت داخل سایت تماس بگیرید.

تصاویر سالن اجتماعات

تصاویر زیر برخی از مراسم اجرا شده در سالن اجتماعات توسط تشریفات پل است. آرشیو گالری به دلیل عدم کپی برداری محدود است. شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از تصاویر، تصاویر را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید.

 • اجاره سالن برگزاری مراسم
 • اجاره سالن در تهران
 • اجاره سالن عقد
 • اجاره سالن اجتماعات برای عروسی
 • شمع آرایی و گل آرایی سالن اجتماعات
 • سالن اجتماعات برج
 • سالن اجتماعات شمال تهران
 • برگزاری مراسم در سالن اجتماعات شخصی
 • برگزاری عقد در سالن

 • سالن اجتماعات بدون دیزاین
 • سالن اجتماعات بدون طراحی و گل آرایی
 • اجاره سالن برای عقد و نامزدی
 • اجاره سالن با گل آرایی
 • اجاره سالن بله برون
 • قیمت اجاره سالن اجتماعات
 • اجاره سالن عقد و بله برون
 • سالن اجتماعات لوکس و شیک
 • سالن اجتماعات برای عروسی
 • اجاره سالن عروسی
 • اجاره سالن اجتماعات با گل آرایی
 • نمای سالن اجتماعات بدون دیزاین
 • سالن بدون دیزاین
 • فضای کلی سالن اجتماعات
به اشتراک بگذارید

دیدگاه ( 4 )

 1. مریم02 تیر 1402

  سلام
  سالن اجتماعات برای برگزاری شوونمایش محصولات آرایشی ومراقبتی پوست و مو در محدوده منطقه یک می‌خوام شرایطش رابدونم
  وسط هفته می‌خوام ظرفیت تا ۱۰۰نفر

  • ادمین تشریفات پل05 تیر 1402

   با سلام. لطفا برای اطلاع از سالن های اجتماعات با شماره 09121936223 مدیریت مجموعه تشریفات پل تماس بگیرید.

 2. مینا13 تیر 1402

  سلام .اجاره سالن اجتماعات یاباغ ویلا برای عروسی درمنطقه هشتگرد قدیم دارید

  • ادمین تشریفات پل17 تیر 1402

   با سلام در حال حاضر لوکیشن فعال سالن اجتماعات در منطقه هستگرد نداریم. شما می توانید از خدمات اجاره سالن اجتماعات غرب تهران و کرج استفاده کنید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223