تشریفات عقد

4.5/5 - (8 امتیاز)
فروردین 1399
تشریفات عقد

تشریفات عقد با تشریفات پل

تشریفات مجالس پل با برگزاری مراسم عقد و نامزدی در بهترین و لوکس ترین باغ ها و سالن ها آماده ارائه خدمات تشریفات عقد به شما زوج های جوان است. تشریفات عقد به شما کمک می کند بهترین سالن عقد  و باغ عقد را با خدمات مجلل برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید. در ادامه می توانید با خدمات تشریفات مراسم عقد بیشتر آشنا شوید.

عقد محضری تشریفاتیانتخاب موسسات و تشریفات عقد یکی از دشوار ترین کار هایی است که عروس و داماد ها با آن رو به رو هستند. ازدواج سنتی حسنه است که در بین ما ایرانی ها ارزش بسیاری دارد و در حین برگزاری مراسم عقد و عروسی نیز همیشه سعی داریم مراسم را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم و برای برگزاری یک مراسم مجلل و رویایی تمام تلاش و توان خود را به کار می گیریم.

تشریفات پل آماده ارائه خدمات عقد در باغ اختصاصی خود در تهران و برگزاری عقد رسمی برای شما عزیزان است.

تشریفات عقد در باغ روبازبرخی از افراد سپردن خدمات و امور عقد و عروسی به موسسات تشریفات عقد را امری بی فایده می دانند و فکر می کنند تمامی این کار ها هیچ سودی برایشان نداشته و فقط پول خود را هدر می دهند و معمولا با خودشان می گویند “چه کاریست کار هایی را که خود ما نیز از پس انجام دادن آن بر می آییم به موسسات تشریفات عقد بسپاریم و هزینه های بسیار زیادی بابت خدمات آن ها بپردازیم؟ پس بهتر است برای مدیریت هزینه ها خودمان دست به کار شویم.”

تشریفات مجالس پل با ارائه خدمات تشریفات عقد و عروسی آماده برگزاری مراسم شما در بهترین سالن ها و باغ های عروسی است.

تشریفات مراسم عقدبسیاری از ما ممکن است چنین تفکراتی داشته باشیم اما زمان عمل که می رسد از انجام بسیاری از کار ها عاجزیم و در آن لحظه متوجه معجزه موسسات تشریفات عقد و عروسی می شویم که چه بار سنگینی را از دوش ما برمی دارند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که سپردن مراسم عقد خود به موسسات تشریفات عقد را کاری بیهوده می دانید و در عین حال انتظار دارید خودتان به تنهایی از پس برگزاری یک مراسم رویایی و به یاد ماندنی بربیایید، در نتیجه توصیه ما به شما این است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و مطمئنا با مطالعه این مقاله، سپردن مراسم خود به موسسات تشریفاتی را امری الزامی می دانید.

تشریفات عقد + قیمت و خدمات

خدمات در تشریفات عقد

اگر در تدارکات و امور مربوط به مراسم عقد بی تجربه هستید و در روز ها و ماه های آینده باید مراسم عقد خود را برگزار کنید مطمئنا می خواهید بدانید خدمات در تشریفات عقد چگونه است. البته گفتنی است که خواندن مطالب بالا نیز شما را بیش از پیش مشتاق کرده است که بدانید موسسات تشریفات عقد چه خدماتی را ارائه می دهند که سبب راحتی عروس و داماد ها می شود؟ در ادامه به تمامی سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است پاسخ داده خواهد شد.

خدمات تشریفات مراسم عقد شامل موارد زیر می شود:

 • گل آرائی
 • دیزاین
 • موسیقی کلاسیک و پیانو
 • پذیرایی عصرانه و یا شام
 • اجرای عقد محضری رسمی
 • عکاسی و فیلمبرداری

دیزاین و خدمات تشریفات عقددر زمان برگزاری مراسم عقد معمولا تمامی اقوام و فامیل درجه یک حضور خواهند داشت و کم و زیاد شدن این افراد بستگی به تصمیمات عروس و داماد دارد ولی در هر صورت مراسم عقد چیزی نیست که زوجین بخواهند به سادگی از کنار آن رد شوند بلکه همانطور که گفته شد می خواهند اولین مراسم پیوند عاشقانه خود را بسیار مجلل و با شکوه برگزار کنند بنابراین باید مکان مناسبی را برای برگزاری مراسم عقد خود انتخاب کنند.

خدمات در تشریفات عقددر گذشته معمولا همه افراد مراسم عقد را در منزل خود برگزار می کردند اما امروزه با تغییر بسیاری از آداب و رسوم ها مراسم هایی مانند عقد و تولد و… نیز به باغ ها و تالار ها کشیده شده اند در نتیجه انتخاب یک باغ عروسی برای مراسم عقد از جمله کار هایی است که اهمیت بسیاری داشته و در عین حال زمان بر و دشوار است اما موسسات تشریفات عقد دشواری این کار را به حداقل رسانده اند و با منو های متنوعی از باغ ها و تالار های عروسی که به زوجین ارائه می دهند کمک می کنند بهترین مکان را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنند.

قضیه فقط به اینجا ختم نمی شود و انتخاب یک مکان مناسب مانند باغ، تالار، سالن و… برای برگزاری مراسم تنها قسمت کوچکی از تمام کار هایی است که در مراسم عقد باید انجام شود پس برای آشنایی با دیگر امور و خدمات تشریفات عقد با ما همراه باشید.

گالری تصاویر تشریفات عقد

تصاویر زیر برخی ار مراسم های عقد برگزار شده توسط تشریفات پل است. با کلیک روی هر یک از تصاویر می توانید تصاویر را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید.

 • سفره عقد تشریفاتی
 • تشریفات عقد در باغ شخصی
 • تشریفات مراسم عقد
 • دیزاین روستیک برای تشریفات عقد
 • تشریفات عقد در باغ
 • تشریفات سفره عقد
 • سفره عقد در روف گاردن
 • دیزاین سفره عقد روستیک
 • تشریفات عقد در روف گاردن

طراحی سفره عقد

حال نوبت به سفره عقد می رسد که به قول معروف “عقد است و سفره عقدش”. این جلمه معروف به ما یادآور می شود که همه لطف مراسم عقد به سفره عقد آن است پس باید در طراحی سفره عقد نهایت سلیقه را به خرج داد و با طراحی های ماهرانه جلوه ویژه و منحصر به فردی به سفره عقد، سفره ای که هر شخص بر سر آن شیرین ترین پیمان زندگی خود را می بندد ببخشد.

تشریفات سفره عقدمسلما شخصی هرچه قدر با سلیقه و کاربلد باشد نمی تواند سفره عقد خود را آنگونه که باید با طراحی و دیزاین محیط سازگار باشد بچیند مگر آنکه قبلا دوره آموزشی طراحی سفره عقد را گذرانده باشد که چنین چیزی خیلی کم پیش می آید پس در نتیجه در اینجا باز موسسات تشریفات عقد به کمک عروس و داماد جوان می آیند و با تیم حرفه ای طراحی سفره عقد بهترین سفره عقد را طراحی می کنند، تیم طراحی سفره عقد از جدید ترین روش ها برای طراحی استفاده می کند.

طراحی سفره عقدسپردن طراحی سفره عقد به افرادی ماهر و آموزش دیده بسیار کار عاقلانه ای است چرا که اگر عروس و داماد خودشان بخواهند این مسئولیت را بر عهده بگیرند و یا آن را بر عهده دیگر اعضای خانواده بگذارند همواره نگران اند که آیا آن ها می توانند به خوبی از عهده انجام این کار بر بیایند یا خیر. اما با سپردن طراحی سفره عقد به افراد آموزش دیده، زوجین و مخصوصا عروس هیچگونه نگرانی به دل خود راه نمی دهند.

گل آرایی و تشریفات عقد

گل آرایی و تشریفات عقد دو عضو جدا نشدنی از یکدیگر هستند و مراسم عقدی که بدون وجود گل و گل آرایی برگزار شود مسلما خلا آن احساس می شود چرا که گل نشانه آرامش، لطافت و زندگی است در نتیجه روا نیست آن را نادیده گرفت. گل آرایی یکی از بهترین روش هایی است که می توان با آن دیگر تزیینات محیط را به رخ کشید مثلا زیبایی طراحی نور محیط و شمع آرایی با وجود گل ها بیشتر به چشم می آیند.

گل آرایی نیز مانند همه هنر های دیگر نیاز به مهارت خاصی دارد، موسسات معتبر و با سابقه تشریفات عقد همواره بهترین تیم گل آرایی برای ارائه خدمات گل آرایی به مشتریان را به کار می گیرند. تیم هایی که مسئول گل آرایی هستند از جدید ترین روش جهان برای گل آرایی استفاده می کنند و همچنین از بهترین و مرغوب ترین گل ها برای گل آرایی محیط استفاده می کنند.

گل آرایی و تشریفات عقدشما می توانید با سپردن گل آرایی محیط تالار به افراد حرفه ای، محیط بسیار دل انگیز، زیبا و آرامش بخش را برای مهمان ها فراهم آورید. نا گفته نماند زمانی که محیط به صورت حرفه ای تزیین شده باشد این فرصت را برای عکاس فراهم می آورد که از مراسم و عروس و داماد عکس های حرفه ای تری بگیرد.

خدمات پذیرایی و تشریفات عقد

پذیرایی از دیگر مسائلی است که صاحب مجلس و عقد نمی توانند آن را بر عهده بگیرد چرا که باید از چنین لحظاتی نهایت لذت را ببرند نه اینکه فقط به فکر پذیرایی از مهمان ها باشند چرا که در این صورت تمام مراسم را از دست می دهد. البته مهمان های دیگر هم نمی توانند این مسئولیت دشوار را بر عهده بگیرند چرا که آن ها نیز به مراسم عقد دعوت شده اند تا لذت ببرند نه این که مسئولیت پذیرایی از دیگر مهمان ها را بر عهده بگیرند در حالی که در زمان های قدیم این چنین نبود و هر یک از نزدیکان و اقوام درجه یک عروس و داماد یکی از مسئولیت های مراسم عقد را بر عهده می گرفتند. مسئله دیگری که باید به آن توجه شود این است که خدمات پذیرایی و تشریفات عقد به مهارت زیادی نیاز دارد و سپردن این امر مهم به دست افراد ناشی ریسک بزرگی محسوب می شود.

پس برای جلوگیری از چنین مشکلاتی باید از دور اندیشی های موسسات تشریفات عقد نهایت استفاده را برد و با کادر خدمات و پذیرایی که این موسسات در حین مراسم در اختیار مهمان ها قرار می دهند می توانید نفس راحتی بکشید.

خدمات پذیرایی و تشریفات عقد

خدمات عکاسی در تشریفات عقد

خدمات عکاسی در تشریفات عقد از جمله خدماتی است که نه تنها برای  مراسم عقد بلکه برای هر مراسم دیگری اعم از مراسم عروسی، تولد و… بسیار حیاتی است چرا که برگزاری مراسم با شکوه و مجلل تمام ماجرا نیست بلکه باید با ثبت حرفه ای خاطرات آن شب به یاد ماندنی و مرور آن ها بعد از گذشت سال های زیاد نیز همان شور و هیجان روز عقد و عروسی را در وجود فرد زنده کند.

انتخاب گروه عکاسی و فیلم برداری حرفه ای همانقدر مهم است که برگزاری مراسم بی نقص و باشکوه مراسم عقد و عروسی مهم است زیرا ذات ما انسان ها به گونه ای است که همواره در تلاشیم اتفاقات و خاطرات شیرین را در گوشه ای از زندگی خود حفظ کنیم و تنها راه چاره آن این است که از چنین مراسم های مهمی فیلم و عکس بگیریم.

یافتن یک گروه فیلم برداری حرفه ای ممکن است کار دشوار و زمان بری باشد و از آن جایی که موسسات تشریفات عقد و عروسی همواره به فکر راحتی مشتری و همچنین صرفه جویی در زمان مشتری ها است برای رفع این مشکل نیز دست به کار شده است و گروه های فیلم برداری حرفه ای خود را در اختیار عروس و داماد ها قرار می دهد.

نکته: توجه داشته باشید که تمامی این خدمات با مراجعه عروس و داماد ها به موسسات تشریفات عقد و عروسی در منویی در اختیار آن ها قرار داده می شود و نیاز نیست زوجین خودشان یاد آور چنین خدماتی شوند. خدماتی که توسط تشریفات عقد و عروسی ارائه می شود فقط به خدماتی که در این مقاله ذکر شد ختم نمی شود بلکه ده ها خدمات متنوع دیگر نیز دارند که فقط کافی است توسط زوجین انتخاب شوند تا به بهترین شکل ممکن به آن ها ارائه شود، به عبارت دیگر زوجین می توانند صفر تا صد مراسم عقد و عروسی خود را بدون هیچ نگرانی به موسسات تشریفات عقد و عروسی بسپارند.

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223