باغ تالار و تالار به سبک روستیک

4/5 - (2 امتیاز)
آذر 1401
باغ تالار و تالار به سبک روستیک

اگر به برگزاری عروسی سبک روستیک علاقه دارید و می خواهید مراسم عقد و عروسی شما در تالار و یا باغ به سبک روستیک برگزار شود تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید. تشریفات پل لوکیشن هایی مختلفی برای برگزاری عقد و عروسی به سبک روستیک دارد که در ادامه می توانید با ویژگی این لوکیشن ها آشنا شوید و تصاویر مراسم برگزار شده به سبک روستیک را مشاهده کنید.

باغ تالار روستیکباغ تالار ها دارای فضای بسیار زیبا و دل نشینی هستند که برگزاری مراسم در چنین محیطی بسیار جذاب و به یاد ماندنی است برخلاف گذشته امروزه افراد سعی دارند تا مراسم های خود را در محیط های متفاوت تر و زیباتر برگزار کنند باغ تالار و تالار روستیک نمونه ای از این ایده ها است که در این نوع تالار ها همه دکوراسیون باغ عروسی به شکل روستایی و به یک سبک زندگی بکر و طبیعی تبدیل شده است که در آن افراد از المان ‌های طبیعی در دکوراسیون منازل و محیط زندگی خود استفاده می‌کنند.

اجاره تالار عروسی روستیکبا توجه به همین مورد امروزه نیز برگزاری مراسم عروسی به سبک روستیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از همین رو استفاده از خدمات باغ تالار روستیک رایج شده است. این نوع باغ تالار ها از فضا هایی طبیعی و بکر برای برگزاری مراسم ‌های عروسی استفاده می‌کنند و با الگو گرفتن از المان ‌های طبیعی و استفاده از چشم‌ انداز های زیبا، برکه آب، کلبه ‌های چوبی و … نمای بی نظیر را به باغ می بخشند.نوع دکوراسیون و دیزاین باغ تالار به سبک روستیک تفاوت و تمایز های قابل ‌توجهی با سایر باغ تالار ها دارد و افرادی که به دنبال دیزاین های خاص و مراسم بسیار باشکوه و مهیج هستند اغلب از این باغ تالار ها برای برگزاری انواع مراسم های مختلف استفاده می کنند.

تالار روستیکبرگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و تالار به سبک روستیک به این ترتیب است که مراسم در فضای باز و وسیع برگزار می شود. استفاده از گلها در جایگاه ویژه عروس و داماد، نحوه دیزاین و گل آرایی، استفاده از تزییناتی برپایه چیدمان مخصوص میوه ها و میوه آرایی، استفاده از چوب و کنف ها بصورت طبیعی و ریسه ها و فانوس های زیبا در ورودی باغ تالار و هر آنچه که به نوعی باعث شود حس طبیعت و طبیعی بودن را در مهمان ها ایجاد کند از جمله روش هایی است در این سبک و تم عروس روستیک به آن توجه ویژه ای می شود.

در این سبک باغ تالار و تالار به سبک روستیک در فضای باغ فانوس ‌های روشن به درختان آویزان می ‌شود و نورپردازی آن مانند روستا بسیار دلنشین و جذاب است. در کنار همه این موارد برای تزئین و دیزاین نقاط مختلف باغ از کنده‌ های درخت به عنوان نیمکت در کلبه‌ ها و آلاچیق‌ ها، از کنف برای تزئین و گل آرایی و همچنین از کوزه‌ های سفالی در نقاط مختلف سالن و باغ استفاده می شود.

 • سفره عقد روستیک در باغ
 • دیزاین سفره عقد به سبک روستیک
 • عقد محضری به همراه سفره عقد روستیک

ویژگی باغ تالار به سبک روستیک

با توجه به این که سبک روستیک نوعی سبک است که در دکوراسیون آن از وسایل و لوازم زندگی روستایی و طبیعی و چوب جنگلی استفاده می شود این سبک در چند سال اخیر در ایران نیز بسیار مورد توجه است و امروزه به یک سبک خاص و منحصربه‌فرد تبدیل شده است و مراسمی که با این سبک برگزار می‌شوند از ویژگی‌ ها و قابلیت‌ های منحصر به ‌فردی برخوردار است.

باغ عروسی روستیکدر بحث ویژگی باغ تالار به سبک روستیک نحوه چیدمان و دیزاین صندلی مهمانان با سایر باغ تالارها متفاوت است. به این صورت که به جای صندلی و انواع مبلمان در این باغ تالار ها از انواع میز و صندلی‌ های چوبی و ساده استفاده می ‌شود که تمامی میز ها توسط گل، شمع و آویزه‌ های شیشه ‌ای تزئین شده‌ اند. برای دیزاین میز و صندلی عروس و داماد از طراحی ویژه‌ و از المان ‌های طبیعی و بکر استفاده می شود.

باغ تالار روستیکیکی از ویژگی های بسیار جالب تالار به سبک روستیک استفاده از کالسکه های چوبی به جای ماشین عروس است و برای دسته گل عروس و تاج گل نیز از گل‌های طبیعی و گندم استفاده می کنند. در ورودی باغ تالار از تابلو های خوشامدگویی خاص و منحصر به‌ فردی برای مهمانان استفاده می شود. به جای استفاده از میز های لوکس و تشریفاتی از میز های چوبی طبیعی و ستون‌های چوبی، پارچه ‌ها و گل‌های طبیعی، فانوس و … استفاده می شود. آنچه در سبک روستیک اهمیت دارد استفاده از عناصر و المان ‌های طبیعی و بکر است که از جمله خصوصیات و ویژگی ‌های بهترین باغ تالار به سبک روستیک است.

گالری گل آرایی و دیزاین به سبک روستیک

 • جایگاه عروس داماد روستیک
 • سبک روستیک در گل آرایی
 • ورودی باغ روستیک
 • گل آرایی میز روستیک
 • اجاره باغ عقد سبک روستیک
 • برگزاری مراسم در روف گاردن روستیک
 • اجاره باغ روستیک
 • بله برون و عقد روستیک
 • تم سفره عقد روستیک
 • باغ عروسی روستیک
 • اجاره تالار روستیک و بوهو
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223