اجاره سالن بله برون شرق تهران

Rate this post
تیر 1403
اجاره سالن بله برون شرق تهران

اگر می خواهید مراسم بله برون خود را در سالن در محدوده شرق تهران برگزار کنید در ادامه با لیست سالن های شرق تهران آشنا می شوید. شما می توانید برای بازدید و اجاره سالن های بله برون با ما تماس بگیرید. سالن های بله برون شرق تهران در محدوده تهرانپارس، پیروزی، بلوار ارتش، جاجرود و سد لتیان واقع شده است.

سالن بله برون شرق تهران

اجاره سالن بله برون پیروزی

سالن بله برون پیروزی با ظرفیت 80 نفر سالنی کوچک است که از دیزاین شیک برخوردار است. این سالن برای مراسم عقد و بله برون مناسب است.

سالن بله برون پیروزی ظرفیت مناسبی برای این مراسم دارند و علاوه بر آن خدمات ارزنده به مشتریان ارائه می کنند. تیم تشریفاتی که سالن های بله برون این منطقه را مدیریت می کنند به خوبی بر ویژگی های سالن اشراف داشته و براساس نیاز و سلیقه مشتریان مکان مدنظر را اجاره می کنند. همچنین وظیفه هماهنگی با تیم های مختلف از جمله گروه موزیک، گروه دیزاین و… به عهده تیم تشریفات است. شما می توانید برای اجاره سالن بله برون پیروزی تماس بگیرید.

اجاره سالن بله برون پیروزی

اجاره سالن بله برون و عقد تهرانپارس

با توجه به پر جمعیت بودن محدوده تهرانپارس سعی کردیم مناطق مختلفی را در تهرانپارس برای شما فراهم کنید تا با خیال راحت اجاره سالن بله برون تهرانپارس را انجام دهید.

سالن شماره 1 تهرانپارس

سالن شماره 1 تهرانپارس فضای زیبا و لوکسی دارند و از بهترین لوازم برای دیزاین قسمت بیرونی و درونی سالن استفاده شده است. این سالن از پارکینگ اختصاصی برخوردار است که ظرفیت بالایی داشته و پاسخگوی تعداد زیادی خودرو می باشد. مهمانداران این سالن با خوشرویی از مهمانان استقبال می کنند و پذیرایی را با مدیریت عالی و هماهنگی منظم انجام می دهند. سالن شماره 1 تهرانپارس ظرفیت 120 نفر را دارد و برای مراسم بله برون مناسب است.

سالن شماره 1 تهرانپارس

بهتر است برای رزرو سالن بله برون شماره 1 تهرانپارس از 1 ماه قبل تصمیم بگیرید چرا که احتمال پر بودن این سالن ها وجود دارد. انتخاب سالن را متناسب با تعداد مهمانان انجام دهید تا متحمل هزینه اضافه نشوید. ممکن است برخی سالن ها به عنوان ورودی مبلغی را دریافت کنند که این مسئله عمدتا به دلیل فضاسازی فوق العاده زیبا و لاکچری باغ یا تالار پذیرایی است.

  • اجاره سالن شماره 1 تهرانپارس
  • سالن شماره 1 تهرانپارس برای بله برون

سالن روف تهرانپارس

اگر می خواهید مراسم شما در روف گاردن زیبا برگزار شود. سالن روف تهرانپارس برای شما مناسب است. این سالن از ظرفیت 70 نفر برخوردار است. این سالن که به سالن عقد روف گاردن تهرانپارس معروف است از فضای بسیار شیکی برخوردار است و علاوه بر بله برون برای اجرای عقد مناسب است.

اگر به دنبال سالن در محدوده شرق تهران برای مراسم های دیگر هستید می توانید لیست سالن اجتماعات شرق تهران را مشاهده کنید.

سالن روف تهرانپارس

اجاره سالن بله برون جاجرود

بسیاری از سالن های بله برون جاجرود در منطقه ای واقع شده اند که دسترسی مهمانان به لوکیشن سخت نباشد. در ادامه چند لوکیشن برای برگزاری مراسم در جاجرود معرفی می کنیم.

سالن باغ تالار لتیان

سالن باغ تالار لتیان یک سالن شیشه ای با ظرفیت 100نفر است که از دیزاین شیکی برخوردار است. صندلی ها در سالن لتیان روستیک است و  چینش میز و صندلی پذیرایی به گونه ای است که محیط دوستانه مانند فضای منزل ایجاد می کند و بزرگان فامیل می توانند در این فضا بحث و گفتگو کنند و تصمیمات مهم را بگیرند.

سالن باغ تالار لتیان

پذیرایی از مهمانان با نوشیدنی، میوه، شیرینی آغاز می شود و با پیش غذا، غذای اصلی و دسر به اتمام می رسد. استیج رقص با نورپردازی به روز آماده شده است تا مهمانان این شب خاطره انگیز را جشن بگیرند.

  • سالن روف لتیان
  • پذیرایی سالن لتیان
  • باغ سالن لتیان

سالن باغ آسو

یکی دیگر از سالن های بله برون زیبا سالن باغ آسو است که این سالن نیز از ظرفیت حدود 100 نفر برخوردار است. سالن آسو از فضای بسیار شیکی برخوردار است که در ادامه می توانید تصاویر رو مشاهده کنید. این سالن در منطقه جاجرود واقع شده است.

اجاره سالن بله برون آسو

تصاویر سالن باغ آسو

  • اجاره سالن بله برون آسو
  • سالن بله برون آسو
  • سالن آسو

خدمات ارائه شده در سالن بله برون

سالن بله برون نسبت به سالن های عروسی ظرفیت کمتری دارد و از لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه تر است. در این سالن ها پذیرایی از مهمانان با کیفیت بالایی انجام می گیرد و از بهترین مواد اولیه برای طبخ و آماده سازی غذا استفاده می شود.

برخی از خانواده ها رسم شام دهی در مراسم بله برون ندارند و به جای آن میوه، شیرینی، کیک و… تدارک می بینند. اما بسیاری از افراد شام مفصلی در نظر می گیرند. البته انتخاب انواع غذاها و نوشیدنی ها متناسب با سلیقه مشتریان است. اما معمولا شام دهی بله برون نسبت به جشن عروسی یا عقد تنوع غذایی کمتری دارد.

دیزاین و زیباسازی فضای داخلی سالن بله برون با گل آرایی یا بادکنک آرایی انجام می شود. مجموعه ای که وظیفه دیزاین سالن را عهده دار شده اند که تشریفات بله برون نام دارد، طراحی را متناسب با نوع مراسم انجام می دهند. برای مثال گل آرایی جشن عروسی و بله برون تفاوت زیادی با هم دارد و باید با نوع جشن تطابق داشته باشد.

پس از چند جلسه خواستگاری و توافق دختر و پسر، در مراسم بله برون صحبت های نهایی انجام می گیرد و تصمیمات مهمی گرفته می شود. به همین دلیل تعداد مهمانان بله برون بیشتر از جلسات قبلی خواستگاری بوده و شامل اعضای درجه یک فامیل عروس و داماد است. این تعداد گاها ممکن است به 70 نفر یا بیشتر هم برسد. از آنجایی که بیشتر خانه های امروزی آپارتمانی هستند، فضا کافی برای مهمانان تعداد بالا وجود ندارد. به همین علت خانواده ها تصمیم می گیرند تا بله برون را در تالار پذیرایی برگزار کنند. در این مطلب به خدمات سالن های بله برون می پردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

در این بخش سعی کردیم به لیست سالن های بله برون شرق تهران بپردازیم. اگر شما نیز سالنی در این محدوده می شناسید لطفا معرفی کنید.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223