تشریفات عروسی

5/5 - (2 امتیاز)
تیر 1397

تشریفات عروسی : توسط تشریفات پل

خدمات مجالس و تشریفات مجالس پل با تیم متخصص خود در امر تشریفات عروسی wedding planner طراح و برگزارکننده مجلل ترین و تشریفاتی ترین تشریفات عروسی با احتساب بودجه و هزینه متناسب مشتریان در باغ ها و سالن های خود در 10 سال اخیر تجربه بسیار موفقی کسب کرده است. در ادامه با خدمات تشریفات عروسی تشریفات پل آشنا می شویم.

تشریفات عروسی باغتشریفات پل منو ها و پکیج های مختلف و بسیار زیادی را دارا میباشد که برای راهنمایی عروس و دامادهای عزیز و گرامی تیم پل در جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی عزیزان برآمده و تجربه گرانبهای خود را در اختیار آنها قرار میدهند. کافیست فقط با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما برای شما یک وقت ملاقات حضوری را مشخص کنند تا با تمام خدمات تشریفات پل از نزدیک آشنا شوید.

تشریفات در باغخدمات و تشریفات عروسی در خلق یک روز پر خاطره و به یاد ماندنی تاثیر بسزایی دارد چرا که هر فردی آرزو دارد در روز عروسی اش بهترین خاطرات و اتفاقات را تجربه کند.

تشریفات جایگاه عروسی ودامادهمه ما حداقل یک بار در زندگی خود این جمله معروف را شنیده ایم که:

“جشن عروسی و ازدواج در زندگی هر شخص فقط یک بار رخ می دهد پس باید برای برگزاری این مراسم سنگ تمام بگذاریم” و جملاتی از این قبیل که سبب افزایش اهمیت خدمات و تشریفات عروسی می شود.

این طرز فکر از قدیم الایام در بین ما ایرانیان وجود داشته و تا به امروز نیز ادامه یافته است، همین امر نیز سبب شده همه مردم در انتخاب نحوه خدمات و تشریفات عروسی وسواس زیادی به خرج دهند. هر چه کیفیت خدمات، تشریفات عروسی و ایده پردازی برای چنین مجلسی زیادتر باشد قطعا این روز مهم به یاد ماندنی تر خواهد بود.

تشریفات عروسی در باغ تالاراما همه ما به خوبی می دانیم برای برپایی یک جشن عروسی خوب و بدون نقص باید تمام کار ها و برنامه ها از قبل برنامه ریزی و سازماندهی شده باشد و این کار نیاز به مهارت زیادی دارد چرا که گاهی ممکن است در حین برگزاری مراسم مشکلات پیش بینی نشده ای رخ دهد و میزبان نتواند آن را به خوبی مدیریت کند و یا در بسیاری از مراسم ها شاهد بوده ایم که میزبان مجبور بوده در طول مراسم فقط به تدارکات و تشریفات عروسی رسیدگی کند و در میان مهمان ها حضور پر رنگی نداشته باشد.

عروسی تشریفاتیمواجه شدن با این مشکل ها برای همه افراد بسیار ناخوشایند است به همین دلیل برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی در حین مراسم، مراکز و موسسات تشریفات عروسی زیادی وجود دارند که مشغول ارائه خدمات هستند و متقاضیان نیز برای مدیریت بهتر مراسم و بهره مندی از بهترین ایده ها و خدمات، مراسمات خود را به این موسسات و مراکز تشریفات عروسی واگذار می کنند.

گالری تصاویر تشریفات

با کلیک بر روی هریک از تصاویر می توانید تصاویر را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید.

  • تشریفات ورودی عروس و داماد
  • تشریفات عروسی در تالار
  • باغ تالار عروسی به همراه تشریفات
  • تشریفات لوکس عروسی
  • گل آرایی تشریفات عروسی
  • تشریفات عروسی در باغ

خدمات تشریفات عروسی

خدمات تشریفات عروسی در چنین موسسات و مراکزی توسط افراد مجرب و آموزش دیده به بهترین نحو ممکن ارائه می شود. در ادامه تمامی خدماتی که توسط مراکز تشریفات عروسی ارائه می شود را نام می بریم.

خدمات تشریفات عروسیکترینگ عروسی و پذیرایی: در مراسم های خاصی مانند مراسم عروسی، تولد، سالگرد و… پذیرایی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و همیشه میزبان سعی دارد امور مربوط به پذیرایی بدون نقص و کاملا حرفه ای انجام شود. مسلما برای انجام یک پذیرایی حرفه ای به نیروی متخصص و ماهر نیاز است و این موسسات برای پذیرایی نیرو های مجربی را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین غذا ها، دسر ها، سالاد ها، فینگر فود ها و… توسط کترینگ تشریفات عروسی به بهترین شکل ممکن تهیه و سرو می شوند.

  • کترینگ شام عروسی
  • خدمات کترینگ و تشریفات
  • خدمات عروسی + کترینگ

باغ و تالار عروسی: ارائه باغ عروسی و تالار عروسی جزو خدمات اصلی بسیاری از موسسات تشریفات عروسی است. اگر مشتری قصد برگزاری مراسم در تالار و یا باغ را داشته باشد این موسسات لیستی از انواع باغ و تالار ها را با خدمات و قیمت های متفاوت در اختیار مشتری قرار می دهند و مشتریان می توانند با توجه به نوع خدمات و هزینه ای که در نظر گرفته اند مکان مورد نظر خود را انتخاب کنند. ارائه چنین خدماتی برای مراکز تشریفات عروسی یک امتیاز محسوب می شود زیرا موسساتی که مشتریان خود از دریافت خدمات از چندین مرکز و موسسه گوناگون بی نیاز می سازند سبب صرفه جویی در هزینه و زمان مشتری شده و همچنین از سردرگمی مشتریان نیز جلوگیری می کند به همین دلیل چنین موسساتی مورد استقبال بیشتری قرار می گیرند.

تشریفات باغدکوراسیون: مشتریانی که می خواهند مراسم عروسی خود را در منزل و باغ شخصی خود برگزار کنند برای چیدمان و دکوراسیون منزل و باغ خود می توانند به مراکز تشریفات عروسی مراجعه کنند و از خدمات تیم مجرب و کار آزموده این مراکز بهره مند شوند.

بهترین تشریفات عروسی

تشریفات عروسی و خدمات مجالس پل یکی از مجهزترین و معتبر ترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی، تشریفات مجالس عروسی، همایش ها و افتتاحیه ها به شمار می رود. موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی پل فعالیت خود را با سابقه ای درخشان در تعداد پرشماری از مجالس عروسی، مجالس نامزدی و جشن ها و همایش ها آغاز نمود و امروز در جایگاه یکی از برترین ها در زمینه ی تشریفات عروسی قرار دارد. در صفحه اینستاگرام این مجموعه اطلاعات کاملی از مشتریان راضی و عروس و دامادهای گرامی تشریفات منتشرشده است.

بهترین تشریفات عروسی

تشریفات عروسی و مجالس پل

تشریفات پل با مدیریت محترم جناب آقای سام با سالها تجربه و پیشینه کاری در زمینه طراحی و برگزاری مجلل مراسم و تشریفات عروسی یکی از معتبرترین کترینگ های عروسی در تهران است. در اینجا همه چیز با سلیقه مشتری طراحی و با تجربه متخصصان ما اجرا میشود و هیچ جای نگرانی برای چگونگی برگزاری تشریفات عروسی وجود ندارد. زیرا تشریفات پل از کوچک ترین و جزیی ترین مسئله تا بزرگترین آن را پیشبینی میکند و برای برگزاری هرچه بهتر آن تمام تلاش خود را میکند.

تشریفات عروسی و مجالس پل

ویژگی تشریفات خوب

ویژگی تشریفات عروسی خوب ممکن است برای بسیاری از افراد مبهم باشد به همین دلیل گاهی در انتخاب تشریفات عروسی خوب دچار سردرگمی می شوند. برای تشخیص و انتخاب تشریفات عروسی خوب و حرفه ای باید به ویژگی ها و خدمات آن توجه ویژه ای داشت. برای شناخت این ویژگی ها به موارد ذکر شده در زیر توجه کنید.

ویژگی تشریفات عروسی خوبتزیینات و دکوراسیون تالار و باغ: برای داشتن یک مراسم منحصر به فرد باید دکوراسیون و تزیینات منحصر به فردی نیز داشت. شاید شما نیز در بسیاری از مراسم ها دیده باشید که برای تزیین تالار و باغ تنها به بادکنک و یا گل آرایی در جایگاه عروس و داماد بسنده کرده اند در حالی که یک تشریفات عروسی خوب می داند که باید در تزیین خلاق باشد و علاوه بر گل آرایی از بادکنک، شمع و… نیز استفاده کند.

اهمیت جایگاه ورود: اولین چیزی که می تواند سبب جلب توجه مهمان ها در همان دقایق اولیه باشد جایگاه ورود است. پس فرصت بسیار خوبی است که از همان لحظه اول مهمان های خود را شگفت زده کنید. از تشریفات عروسی درخواست کنید که بر روی جایگاه ورودی تمرکز زیادی کرده و ایده های زیبایی مانند طاق گل، بادکنک و… را پیاده سازی کنند.

ورودی عروسی و دامادگروه موسیقی خوب: تشریفات عروسی خوب از مشتری درباره سلیقه موسیقی سوال کرده تا در روز مراسم، موزیک هایی توسط گروه موسیقی پخش شود که با سلیقه مشتری و مهمان هایشان هماهنگ باشد. همچنین یک تشریفات عروسی خوب، گروه موسیقی ماهری نیز دارد. مشتری می تواند لیستی از آهنگ های دلخواه خود را در اختیار گروه موسیقی تشریفات عروسی مورد نظر قرار دهد و یا درباره آهنگ های دو نفره عروس و داماد از آن ها مشورت بخواهد و از میزان توانایی آن ها در اجرای زنده مطلع شود.

پذیرایی: همانطور که در فوق ذکر شد پذیرایی تشریفات عروسی از مهم ترین خدمات این موسسات است که باید از کادری مجرب برای پذیرایی و سرو غذا ها و سالاد ها، دسر ها و… استفاده شود.

تشریفات عروسی در باغ

تجربه ثابت کرده است که باغ عروسی اولین انتخاب عروس و داماد ها برای برگزاری مراسم عروسی و یا عقدشان است. از این رو تشریفات عروسی در باغ متقاضیان و مشتریان بیشتری نسبت به تالار ها دارد به همین دلیل موسسات تشریفات عروسی همواره در صدد ارائه متنوع ترین باغ های عروسی هستند. یک موسسه تشریفات عروسی خوب در لیست باغ های خود به توان مالی مشتری ها نیز توجه کرده و باغ هایی با قیمت های متنوعی ارائه می کند.

تشریفات عروسی در باغ

تشریفات عروسی در سالن

معمولا تشریفات عروسی در سالن جزو دومین انتخاب عروس و داماد ها است. عروس و داماد می توانند با توجه به هزینه ای که برای اجاره تالار و سالن در نظر گرفته اند و همچنین خدماتی که انتظار دارند در روز عروسیشان ارائه شود، یک سالن و تالار را انتخاب کنند.

تشریفات عروسی در سالن

هزینه تشریفات عروسی

هزینه تشریفات عروسی به عوامل بسیاری بستگی دارد که در ادامه برخی از عوامل تاثیر گذار در هزینه تشریفات عروسی را نام می بریم.

خدماتی که توسط تشریفات عروسی ارائه می شود: هر چه میزان خدمات ارائه شده توسط موسسات تشریفات عروسی بیشتر باشد مسلما هزینه مربوطه نیز بیشتر است. از خدماتی که این موسسات ارائه می دهند می توان به پذیرایی، دکوراسیون، گروه موسیقی، حمل و نقل و… اشاره کرد.

مکان برگزاری مراسم عروسی: از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه تشریفات عروسی مکان برگزاری مراسم است. گاهی عروس و داماد مراسم خود را در باغ شخصی و یا منزل خود برگزار می کنند پس هزینه های مربوط به اجاره باغ و تالار شامل آن ها نشده و در نتیجه هزینه تشریفات عروسی نیز کمتر خواهد بود.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های تشریفات عروسی پل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223