عقد ساحلی

3.6/5 - (12 امتیاز)
مرداد 1399
عقد ساحلی

عقد ساحلی با تشریفات پل

فکر برگزاری عقد ساحلی معمولا در ذهن افراد خوش ذوقی جا خوش می کند که می خواهند یک مراسم عقد منحصر به فرد و بی نظیر را برگزار کنند. البته از آن جایی که مراسم ازدواج و عقد یکی از منحصر به فرد ترین و تکرار نشدنی ترین اتفاقات زندگی هر فرد است به همین دلیل نیز بیشتر افراد معمولا خواهان برگزاری یک مراسم عقد منحصر به فرد هستند.
البته برخی از افراد نیز مراسم عقد خود را بسیار ساده برگزار می کنند و تمام فکر خود را بر روی برگزاری یک مراسم عروسی منحصر به فرد متمرکز می کنند اما همانطور که گفته شد برخی نیز می خواهند از همان ابتدا مراسم ازدواج خود را بسیار با شکوه برگزار کنند و برایشان فرقی نمی کند که آن مراسم، مراسم عقد است و یا عروسی چرا که قصد دارند مراسمی را برگزار کنند که مدت ها زبانزد مدعوین باشد و همچنین خاطرات خوش و بی نظیری را نیز برای خود رقم بزنند.

در نتیجه برای برگزاری مراسم عقد خود ایده های جذابی را در سر می پرورانند که برگزاری مراسم عقد ساحلی یکی از این ایده های جذاب، رمانتیک و منحصر به فرد است.

تشریفات پل با سال ها تجربه در زمینه تشریفات مجالس مجری برگزاری مراسم عقد و عروسی شما عزیزان است.

عقد ساحلی مازندراناین یک حقیقت است که وقتی بحث برگزاری مراسم عقد به میان می آید بیشتر مردم مکان هایی مانند تالار، سالن و یا باغ را برای برگزاری چنین مراسمی مجسم می کنند.

افرادی نیز که خواهان برگزاری یک مراسم لوکس و باشکوه هستند معمولا باغ عمارت جزو گزینه هایشان است به همین دلیل نیز برگزاری عقد ساحلی ممکن است حتی به فکر بسیاری از افراد خطور نکند. البته علت اصلی این امر نیز این است که بیشتر افراد می خواهند مراسم عقد خود را در شهر و محل زندگی خود برگزار کنند تا هم مهمان ها راحت تر در مراسم عقد حضور پیدا کنند و هم خودشان نیز با دشواری های مسافرت درگیر نشوند.

به عنوان مثال بیشتر افرادی که ساکن شهر های صنعتی مانند تهران هستند و به دریا دسترسی ندارند اصلی ترین و مناسب ترین گزینه هایی که برای برگزاری مراسم عقد در پیش رو دارند مکان هایی مانند تالار، باغ، باغ عمارت و… است.

از طرفی دیگر نیز معمولا مراسم عقد فاصله چندانی با مراسم خواستگاری ندارد به همین دلیل نیز زوج ها با کمبود زمان مواجه می شوند و همین امر سبب می شود برنامه ای برای برگزاری عقد ساحلی نداشته باشند چرا که باید در مدت زمان کمی تدارکات لازم برگزاری مراسم عقد را فراهم آورند.
اما در این میان افرادی نیز هستند که برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حاضرند کیلومتر ها مسافت را طی کنند تا یک مراسم رمانتیک و بی نظیر را برگزار کنند و خاطرات خوشی را برای خود و مهمان هایشان به ثبت برسانند.

عقد کنار ساحل و دریا

سفره عقد کنار دریا

شما که در حال مطالعه این مقاله هستید یعنی به برگزاری یک مراسم عقد ساحلی و همچنین چیدن سفره عقد کنار دریا فکر می کنید پس اجازه دهید ابتدا به خاطر داشتن این ذوق و سلیقه خاص به شما تبریک بگوییم چرا که برگزاری مراسم عقد ساحلی در عین سادگی بسیار خاص و هیجان انگیز است.

مطمئنا با برگزاری چنین مراسمی مهمان های خود را حیرت زده می کنید زیرا به آن ها فرصت تجربه مراسمی با عطر دریا و صدای آرامش بخش جذر و مد را هدیه می دهید؛ مسلما هیچکس فرصت تجربه ای جدید و لذت بخش را از دست نخواهد داد.

برگزاری جشن عقد کنار ساحلنکاتی که باید در برگزاری مراسم عقد ساحلی به آن توجه کنید به شرح زیر است:

  • برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حتما به یک موسسه تشریفاتی معتبر مراجعه کنید و تمامی وظایف مهم مانند چیدن سفره عقد کنار دریا، دیزاین، انتخاب ویلای مناسب و… را به آن ها بسپارید چرا که شما برای برگزاری یک مراسم بی نقص به تجربه و کمک چنین موسساتی نیاز دارید.
  • فراموش نکنید که بهترین زمان برای برگزاری عقد ساحلی روشنایی روز است.
  • برای برگزاری مراسم عقد ساحلی حتما به فصل برگزاری مراسم دقت کنید زیرا در فصول سرد سال نمی توانید در سواحل شمال کشور مراسم خود را برگزار کنید و در سواحل جنوب کشور نیز نمی توانید در فصل های گرم سال که شدت گرما بسیار زیاد است مراسم عقد ساحلی برگزار کنید.
  •  حتما در برگزاری مراسم خود امنیت کودکان را در نظر بگیرید چرا که کنترل کودکان در چنین مکان هایی بسیار دشوار است در نتیجه بهترین راه این است که بزرگسالان را به مراسم عقد ساحلی خود دعوت کنید تا مراسم خود را به خوبی و بدون بروز کوچکترین مشکلی برگزار کنید.

خدمات تشریفات پل در عقد ساحلی

زمانی که زوج ها قصد برگزاری عقد ساحلی را دارند باید بدانند که روال کار برگزاری مراسم عقدشان با مراسم هایی که در سالن، تالار و… برگزار می شود تفاوت بسیاری دارد.

تشریفات پل خدمات ویژه ای را در زمینه  تشریفات عروسی لب دریا به شما عزیزان ارائه می دهد.

خدمات تشریفات پل در عقد ساحلی

اگر دید مناسبی از برگزاری مراسم کنار دریا نداشته باشید،  مسلما تمام برنامه ریزی های عروس و داماد با شکست مواجه خواهد شد. در نتیجه برگزاری مراسم عقد ساحلی خود را به یک تشریفات مجالس معتبر و با سابقه بسپارید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.
تشریفات پل یکی از موسسات تشریفاتی معتبر با بیش از 10 سال سابقه کاری است که شما می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید.
خدمات تشریفات پل در عقد ساحلی عبارتند از:

  •  طراحی و دیزاین سفره عقد
  •  کترینگ
  • شمع آرایی و گل آرایی ژورنالی
  • معرفی ویلا
  •  تیم تصویربرداری حرفه ای
  • کنترل کامل مراسم عقد
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223