برگزاری مراسم عقد در فضای باز

5/5 - (1 امتیاز)
خرداد 1400
برگزاری مراسم عقد در فضای باز

امروزه برگزاری مراسم عقد در فضای باز بیشتر مورد توجه زوج های جوان قرار گرفته است.  برگزاری مراسم عقد برای همه عروس و داماد ها مهم تلقی می شود. زیرا تنها یک بار برای آنها اتفاق می افتد. انتخاب مکان مناسب در زیباتر بودن مراسم تاثیر به سزایی دارد. برگزاری مراسم عقد در فضای باز حال و هوای متفاوتی دارد.

باغ و سالن عقد فضای باز از طرفی طرفدار بیشتری دارند و اکثریت مراسم های خود را در این مکان ها برگزار می کنند. در این مقاله قصد داریم درباره برگزاری مراسم عقد در فضای باز صحبت کنیم. اگر در این موقعیت قرار دارید و از انتخاب فضای عقد خود مطمئن نیستید حتما تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

دفتر عقد فضای باز

این که مراسم عقد خود را در فضای باز برگزار کنید بسیار حال و هوای زیبایی خواهد داشت. اگر از افرادی که مراسم عقد خود را در فضای باز برگزار کرده اند نظری بخواهید قطعا به شما گفته می شود که تجربه ای فوق العاده برای آنها بوده است. در واقع یک انتخاب خاص برای افرادی که می خواهند مراسم فوق العاده زیبایی را برای خود رقم بزنند، است.
برخی از سالن های عقد فضای باز، از دکوراسیون بسیار زیبایی برخوردار هستند. حتی این امکان را به عروس و داماد می دهند که نوع سفره عقد و تم را خود آنها انتخاب کنند. به طور مثال ظروف و اکسسوری ها را طبق سلیقه خودتان قرار می هند. برای برخی از افراد سوال است که چرا باید سالن یا دفترهای عقد فضای باز را انتخاب کنیم. در ادامه به چند ویژگی منحصر به فرد آنها خواهیم پرداخت.

 • نورپردازی عالی در فضای باز و ایجاد یک فضای مناسب برای عکاسی
 • جذابیت و حال و هوای بهتر
 • لذت بردن از هوا و فضایی بهتر برای مهمانان
 • دکوراسیون و چیدمان جذاب تر
 • راحتی مهمانان
 • برگزاری مراسم عقد با پذیرایی و شام
 • توانایی پذیرش تعداد مهمانان بیشتر
 • دایره انتخاب بزرگتر در خدمات متفاوت
 • مساحت بیشتر برای انجام مراسم های متعدد مانند رقص چاقو
 • امکان تغییر بیشتر در دکوراسیون
 • برخورداری از فضای سبز و گیاهان بیشتر

هزینه برگزاری مراسم عقد در فضای باز با پذیرایی شام

هزینه برگزاری مراسم عقد در فضای باز چقدر است؟

هزینه برگزاری مراسم عقد در فضای باز به معیارهای مختلفی بستگی دارد. شما می توانید نسبت به هزینه ای که در اختیار دارد المان های خود را انتخاب کنید. در واقع هیچ گونه اجبار برای انتخاب المان ها وجود ندارد. این مزایا باعث شده است که هرکس در توانی که دارد مراسم خود را برگزار کند.
در واقع نمی توان گفت که برگزاری مراسم عقد در فضای باز پر هزینه تر است. زیرا بستگی به خودتان دارد که چه مکان و چه المان هایی را انتخاب کنید. تیم های تشریفات مجالس می توانند در انتخاب المان های مناسب با هزینه ای که دارید به شما کمک کنند. البته مهارت و مورد اطمینان بودن تشریفاتی مجالس بسیار پراهمیت است.

هزینه برگزاری مراسم عقد در فضای باز

تشریفات پل با سابقه ای خوب آماده معرفی بهترین لوکیشن های برگزاری مراسم عقد و ارائه خدمات به شما و عزیزانتان است.
فراموش نکنید زمانی که مراسم خود را در فضای باز برگزار می کنید، متناسب با شرایطی که در آن قرار گرفته اید باید وسایل راحتی و امکانات لازم را برای مهمانان فراهم کنید. به طور مثال در فصل تابستان می بایست سیستم های خنک کننده و آب خنک و نوشیدنی در اختیار مهمانان قرار داشته باشد. از طرفی بستگی به شرایط آب و هوا نوع چیدمان و دکوراسیون نیز تغییر خواهد کرد.

برگزاری عقد در فضای باز، انتخاب خوبی است. زیرا همان طور که گفته شد از مزایای خوبی برخوردار است. اما باید بررسی های زیادی بر روی سالن های عقد فضای باز داشت تا بتوان بهترین گزینه را برای مراسم خود انتخاب کرد. گاهی بررسی همه باغ ها و فضاهای باز برای عروس و داماد ممکن نیست. به همین دلیل کمک کردن از تیم های تشریفاتی مجالس حرفه ای گزینه ی خوبی هستند. در صورتی که معتبر و شناخته شده باشند می توانند در برگزاری یک مراسم خوب به عروس و داماد کمک کنند. تشریفات مجالس پل از بهترین انتخاب ها برای برگزاری مراسم است.

به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223