سالن عروسی

Rate this service
خرداد 1399
سالن عروسی

سالن عروسی : تشریفات پل

امروزه اجاره سالن عروسی، سالن عروسی مختلط، باغ تالار عروسی و… یکی از دغدغه های اصلی همه زوج های ایرانی است علی الخصوص زوج هایی که قصد برگزاری مراسمی باشکوه و به یاد ماندنی را دارند به این مسئله بهای بیشتری می دهند.

اگر زمان های گذشته تا به امروز نگاهی گذرا به تاریخچه برگزاری جشن های عروسی در ایران بیاندازیم تغییرات ایجاد شده در سبک برگزاری مراسم های عروسی را به وضوح احساس می کنیم. در گذشته معمولا مجالس عروسی در منازل برگزار می شد و مهم نبود خانه ای که در آن مراسم عروسی برگزار می شد فضای کافی برای پذیرایی از مهمان ها را داشت یا خیر چرا که در بسیاری از مواقع نیمی از مراسم عروسی را در منازل همسایگان و یا اقوام خود برگزار می کردند.

البته افراد ثروتمند از قدیم الایام مراسم را در باغ ها و ویلا های شخصی خود برگزار می کردند و این در حالی بود که افراد عادی، فقیر و حتی قشر متوسط جامعه توانایی برگزاری چنین مراسم هایی را نداشتند و بهتر است بگوییم برگزاری عروسی در چنین محل هایی خیلی باب نبود.

اما همانطور که گفته شد امروزه با تغییر فرهنگ اجتماعی نحوه برگزاری عروسی ها و جشن ها نیز مانند همه مسائل تغییر چشم گیری کرده است و با احداث مکان هایی به اسم سالن عروسی به مرور مراسم ها و جشن های عروسی در منازل به سالن های عروسی انتقال پیدا کردند حتی کسانی که قصد برگزاری عروسی مختلط را داشتند می توانستند سالن عروسی مختلط را برای جشن خود رزرو کنند چرا که در سالن عروسی معمولی امکان برگزاری جشن عروسی مختلط وجود ندارد.

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که تاکنون در مراسم های عروسی مختلط شرکت نداشته اید ممکن است از خود بپرسید که چرا سالن های عروسی به دو صورت سالن عروسی مختلط و سالن عروسی معمولی که در آن مهمان های مرد و زن در طول برگزاری جشن در مکانی جدا از یکدیگر هستند وجود دارد؟

پاسخ این سوال بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید، فرق سالن عروسی که در آن مراسم جداگانه برگزار می شود با سالن عروسی مختلط در این است که امکانات ارائه شده و همچنین برنامه ها و تدارکات در این دو سالن با یکدیگر زمین تا آسمان تفاوت دارد در نتیجه سالن های مخصوص هر دو نوع این جشن ها با توجه به برنامه های متفاوت آن ها جدای از همدیگر هستند.

برگزاری مراسم در سالن عروسی

بسیاری از ما گمان می کنیم که برگزاری مراسم در سالن عروسی معمولا اولین انتخاب عروس داماد ها برای مراسم عروسیشان است اما حقیقتی که همه ما به خوبی از آن آگاه هستیم این است که زوجین معمولا بسیار سردرگم خواهند بود که از بین سالن عروسی، باغ عمارت و… کدام یک را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنند. اما نکته ای که باید در چنین مواقعی در نظر داشت این است که شما در چه فصلی می خواهید مراسم عروسی خود را برگزار کنید.

سالن عروسی معمولا برای همه فصول سال مناسب است و محدودیتی برای برگزاری مراسم ها نخواهد داشت چرا که مکانی سرپوشیده است. زمانی که عروس و داماد برای اجاره سالن عروسی به مراکز ارائه خدمات تشریفات عروسی مراجعه می کنند منویی از انواع باغ ها و سالن های عروسی به آن ها داده می شود.

برگزاری مراسم در سالن عروسی

عروس و داماد می توانند با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای اجاره سالن عروسی، امکانات ارائه شده و برنامه های تدارک دیده شده در سالن عروسی مورد نظر برای مراسم و همچنین منوی غذاها، سالاد ها، شیرینی و دسر ها و… سالن عروسی مناسب خود را انتخاب کنند.

در سالن های عروسی، پذیرایی از مهمان ها که جزو مهمترین کار ها در هر مراسم است بر عهده کادری مجرب و آموزش دیده خواهد بود. در حین برگزاری مراسم عروسی اگر صاحب مجلس خود وظیفه پذیرایی و خدمات را بر عهده بگیرد نمی تواند از مراسم عروسی لذت ببرد و بیشتر در حاشیه خواهد بود به همین دلیل تمامی خدمات و پذیرایی توسط افراد آموزش دیده انجام می شود همچنین گاهی ممکن است مشکلاتی ناگهانی در حین مراسم عروسی رخ دهد که کادر پشتیبانی خیلی سریع مشکلات پیش آمده را بدون این که صاحب عروسی و مجلس با آن درگیر شود حل می کنند.

همچنین جایگاه عروس و داماد در سالن های عروسی به زیباترین شکل ممکن تزیین می شود و ده ها خدمات دیگر که در حین مراجعه به مدیریت مراکز برگزاری عقد و عروسی به شما شرح داده می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود سالن مورد نظر را انتخاب کنید.

کادر پشتیبانی و خدماتی هر سالن عروسی یکی از مهترین نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای شود چرا که رسیدگی به مهمان ها بسیار مهم بوده و باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود و همچنین کادر پشتیبانی باید تمامی تلاش خود را انجام دهد تا مراسمی بی نقص برگزار شود.

برگزاری مراسم در باغ عمارت

برگزاری مراسم در باغ عمارت همانطور که از نامش پیدا است یک مراسم بسیار مجلل و شیک خواهد بود به طوریکه در سالن عروسی چنین چیزی را نمی توان یافت. امروزه در ایران برگزاری مراسم عروسی به شیوه اروپاییان بسیار باب شده است و کسانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت اجاره چنین مکان هایی را برای برگزاری مراسم عروسیشان دارند بی شک باغ عمارت را انتخاب می کنند چرا که می خواهند یک مراسم به یاد ماندنی و باشکوه برگزار کنند.

اگر شما نیز قصد برگزاری مراسم در باغ عمارت را دارید باید در نظر داشته باشید که هر باغ عمارتی مناسب برگزاری مراسم نیست و باید با آگاهی و دقت بسیاری چنین مکان هایی انتخاب شود. معمولا مراکز ارائه خدمات عقد و عروسی معتبر از مشاوران حرفه ای برای راهنمایی زوجین و شرح تمامی خدمات به آن ها استفاده می کنند تا مشتریان با آگاهی و رضایت کامل باغ عمارت را انتخاب کنند.

خدمات تشریفات پل در اجاره سالن عروسی

خدمات تشریفات پل در اجاره سالن عروسی که 10 سال سابقه و تجربه کاری دارد توسط بهترین نیرو ها ارائه می شود. کسانی که قصد دارند از خدمات تشریفات پل در اجاره سالن عروسی بهره مند شوند می توانند ابتدا با یک تماس زمان مناسب بازدید از سالن عروسی، باغ و همچنین مذاکره حضوری را مشخص کنند.

زوجین پس از دیدن منوی باغ ها و سالن عروسی می توانند باغ و یا سالن عروسی را که با بودجه و سلیقه آن ها سازگار است را انتخاب کنند و سپس از نزدیک آن را بازدید کنند. تشریفات پل دارای باغ های عروسی بسیار شیک در تهران و سایر شهر های همجوار تهران است و زمانی که زوجین خدمات تشریفات پل را برای برگزاری مراسم خود انتخاب می کنند دیگر خود با سختی های تدارکات و خدمات پیش از برگزاری مراسم عروسی دست و پنجه نرم نمی کنند بلکه تمامی نیرو های خدماتی این مجموعه به بهترین شکل ممکن تمامی مقدمات مراسم عروسی را در باغ عروسی و یا در سالن عروسی فراهم می کنند.

البته فراموش نشود کسانی که قصد دارند یک مراسم مختلط باشکوه برگزار کنند نیز می توانند به تشریفات پل مراجعه کنند چرا که این مجموعه با داشتن سالن عروسی مختلط در صدد ارائه بهترین خدمات بوده و برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عروسی شما تمام تلاش خود را می کند.

اجاره سالن عروسی

برگزاری مراسم در سالن  عروسی مختلط

برگزاری مراسم در سالن عروسی با توجه به فرهنگ اجتماعی و عقیده ای هر زوج متفاوت است. امروزه بیش از 80 درصد از زوج های جوان به دلیل شور و نشاطی که در جشن های عروسی مختلط وجود دارد سالن عروسی مختلط را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب می کنند تا از امکانات و برنامه های منحصر به فرد آن ها بهره مند شوند و مراسم عروسیشان بسیار باشکوه برگزار شود.

برگزاری مراسم در سالن عروسی مختلط بسیار متفاوت تر از برگزاری مراسم به صورت جداگانه است زیرا همانطور که قبلا گفته شد تدارکات و خدمات این گونه مراسم ها نیز متفاوت تر از دیگر مجالس است.

ممکن است کسانی که عبارت “برگزاری مراسم در سالن عروسی مختلط” به گوششان می خورد تصور کنند که برای اجاره چنین مکان هایی باید هزینه های گزافی پرداخت کنند در صورتی که تفاوتی در هزینه های مراسم وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223