تالار عروسی

Rate this service
مرداد 1399
تالار عروسی

برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی از زمان های گذشته تاکنون مرسوم بوده و امروزه نیز 80 درصد از مردم مراسم عروسی خود را در تالار برگزار می کنند چرا که هزینه برگزاری مراسم در تالار عروسی نسبت به باغ تالار عروسی، باغ عمارت و… بسیار کم تر است و در شرایط کنونی جامعه عروس و داماد ها سعی می کنند با برگزاری مراسم در تالار از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنند.
ازدواج و برگزاری مراسم عروسی یکی از اتفاقات مهمی است که در زندگی هر فرد رخ می دهد در نتیجه زوج ها تمام تلاش خود را می کنند که به بهترین شکل ممکن این مراسم را برگزار کنند و به همین دلیل نیز مکان هایی را برای برگزاری مراسم انتخاب می کنند که بسیار مجلل باشد چرا که مجلل بودن مکان برگزاری مراسم تاثیر بسیاری در برگزاری یک مراسم عروسی باشکوه و رویایی دارد.

تشریفات عروسی پل با سال ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی آماده برگزاری مراسم شما عزیزان با بالاترین کیفیت است.

معماری و طراحی تالار ها از گذشته تاکنون تغییر بسیاری کرده است و با تغییر سبک زندگی مردم دکوراسیون تالار ها نیز به سمت دکوراسیون مدرن و امروزی سوق داده شده است به همین دلیل نیز هر سال شاهد ساخت و افتتاح تالار های بسیار شیک و مجلل هستیم.

تالار عروسی شیک و مجلل
عروس و داماد هایی که قصد دارند مراسم عروسی خود را در تالار برگزار کنند معمولا به دلیل وجود تالار های بسیار زیاد در سطح شهر دچار سردرگمی می شوند زیرا همانطور که تعداد تالار ها زیاد است معماری، طراحی و دکوراسیون هر تالار با تالار دیگر نیز تفاوت دارد و از آن جایی که عروس و داماد ها می خواهند بهترین تالار عروسی را انتخاب کنند دچار سردرگمی می شوند و همین سردرگمی سبب کلافگی و نگرانی بسیار زیاد آن ها می شود.
البته خبر خوبی که برای شما داریم این است که مطالب بالا درباره افرادی صدق می کند که اطلاعات کافی درباره بهترین تالار عروسی ندارند و از طرفی دیگر نیز ویژگی های یک تالار عروسی خوب را نمی شناسند به همین دلیل نیز نمی دانند در انتخاب یک تالار عروسی باید چه نکاتی را در نظر بگیرند و یا به دلیل نداشتن تجربه نمی دانند چه تالاری مناسب شرایط و بودجه آن ها است.

در نتیجه در این مقاله سعی کرده ایم ویژگی های یک تالار عروسی خوب و همچنین راه های انتخاب تالار را مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا پس از مطالعه این مقاله با دیدی باز و کوله باری از اطلاعات برای انتخاب تالار عروسی جهت برگزاری مراسم خود قدم بردارید.

تالار عروسی تهران

نحوه انتخاب تالار عروسی

همانطور که در فوق اشاره شد اگر فردی نحوه انتخاب تالار عروسی را بداند 90 درصد راه را رفته است و 10 درصد باقی مانده نیز مربوط به زمانی است که باید برای پیدا کردن یک تالار عروسی مناسب شرایط خود صرف کند در نتیجه در این بخش می خواهیم شما را با نکاتی که باید در انتخاب تالار عروسی در نظر داشته باشید آشنا کنیم درواقع سعی داریم در این بخش به شما نحوه انتخاب تالار عروسی را آموزش دهیم.

  • موقعیت جغرافیایی تالار: اولین، مهم ترین و اساسی ترین نکته در انتخاب تالار عروسی موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری است. شما باید پیش از هر چیزی شرایط خود و مهمان هایتان را در نظر بگیرید و با توجه به شرایطی که دارید بهترین موقعیت و منطقه شهر را انتخاب کنید و سپس تالار هایی را که در منطقه مورد نظر وجود دارند را بررسی کنید و بهترین آن ها را انتخاب کنید.

شاید برخی از مردم قبل از برگزاری مراسم به اهمیت این موضوع پی نبرند اما بهتر است بدانید که مسیر های طولانی معمولا سبب کلافگی و خستگی شما و مدعوین مراسم عروسیتان می شود و بسیار مشاهده شده است که به دلیل قرار گرفتن تالار در دورترین نقطه شهر هم عروس و داماد و هم مهمان ها بسیار دیرتر از زمان مشخص شده در جشن حاضر شده اند و این مسئله یک فاجعه به تمام معنا است.

مثال دیگری درباره موقعیت جغرافیایی نامناسب تالار عروسی این است که اگر تالار در مناطق شلوغ و پرتردد شهر باشد مطمئنا دوباره مهمان ها و همچنین عروس و داماد با مشکلات زیادی رو به رو می شوند در نتیجه تاکید می کنیم که در این باره وسواس زیادی به خرج دهید.

  • ظرفیت تالار: نکته مهم دیگر در انتخاب تالار عروسی ظرفیت تالار است. تعداد مهمان های شما تعیین کننده ظرفیت تالاری است که باید اجاره کنید در نتیجه پیش از اقدام برای انتخاب تالار عروسی حتما لیست دقیقی از کسانی که می خواهید دعوت کنید تهیه کنید و با توجه به لیست تهیه شده برای انتخاب تالار قدم بردارید.

اگر تعداد مهمان های شما کم است به سراغ تالار هایی بروید که ظرفیت کم تری دارند و در صورت زیاد بودن مهمان هایتان تالار های با ظرفیت بالا را انتخاب کنید. اشتباه رایجی که بسیاری از عروس و داماد ها مرتکب می شوند این است که حتی با وجود تعداد مدعوین کم تالار های با ظرفیت بالا را برای برگزاری مراسم خود انتخاب می کنند زیرا فکر می کنند این کار سبب ایجاد فضای اضافه و در نتیجه باشکوه به نظر رسیدن مراسم آن ها می شود اما باید بگوییم که چنین کاری فقط به سرد و بی روح شدن مراسم شما کمک می کند چرا که تعداد مهمان های شما کم است و مهمان ها در سالن پراکنده می شوند؛ یکی دیگر از معایب انتخاب تالار با ظرفیت بالا این است که شما باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

نحوه انتخاب تالار عروسی

  • سقف تالار و سالن پذیرایی: احتمالا با دیدن این مورد تعجب کنید زیرا در بیشتر مواقع کسی به سقف تالار و سالن پذیرایی دقت نمی کند اما باید بدانید که انتخاب تالار هایی که سقف کوتاهی دارند اشتباه محض است چرا که مدعوین و شما در آن احساس خفگی می کنید و همین امر نیز سبب طاقت فرسا بودن مراسم شما می شود.
  • پارکینگ اختصاصی: پارکینگ اختصاصی یکی دیگر از موارد مهمی است که عروس و داماد ها باید به آن توجه کنند چرا که بیشتر مهمان های شما با اتومبیل شخصی به مراسم شما می آیند و در صورت نبود جای پارک مناسب باید مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن جای پارک در خیابان کنند همین امر نیز سبب نارضایتی مهمان ها می شود و هیچ چیز بد تر از بدخلقی مهمان ها پیش از شروع مراسم نیست بنابراین شما باید رضایت و آسایش مهمان های خود را در اولویت قرار دهید.

مشکل دیگری که در صورت نداشتن پارکینگ اختصاصی گریبان گیر مهمان ها می شود امنیت است چرا که مشتری ها در طول مراسم دائم نگران امنیت اتومبیل خود در خیابان هستند.

  • دیزاین داخلی و دکوراسیون تالار: دیزاین داخلی تالار نقش اصلی را در برگزاری یک مراسم با شکوه و مجلل ایفا می کند در نتیجه شما باید به عواملی مانند نورپردازی، نحوه تزیین جایگاه عروس و داماد، گل آرایی محیط، مدرن بودن طراحی و… توجه بسیاری کنید.

نکته قابل توجه دیگر این است که تالار های حرفه ای و خوب این امکان را برای عروس و داماد فراهم می آورند که در تزیین و دیزاین محیط سلیقه شخصی خود را دخالت دهند و با توجه به سلیقه شخصی عروس و داماد محیط را تزیین می کنند در نتیجه حتما این نکته را در نظر داشته باشید و در صورت امکان از مدیر تالار سوال کنید که آیا می توانید تصمیم گیرنده تزیین و دیزاین داخلی تالار باشید یا خیر؟

  • تمیز بودن روکش صندلی ها و رو میزی ها: معمولا تالار های مجلل توجه بسیاری به این موضوع دارند اما شما باید محض اطمینان این نکته را به مدیر تالار متذکر شوید که در مراسم شما باید تمام رو میزی ها و روکش صندلی ها تمیز باشند تا سبب آزار مهمان های شما نشود. برای تشخیص میزان اهمیت مدیر تالار به این موضوع زمانی که به صورت حضوری از تالار دیدن می کنید با دقت روکش ها و رومیزی ها را بررسی کنید.

ویژگی بهترین تالار عروسی

 

خدمات تشریفات در تالار عروسی

به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

09121936223